Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Utálok sportolni. Mit csinálja...

Utálok sportolni. Mit csináljak, hogy megjöjjön a kedvem hozzá? Tollasozni nincs kedve valakinek? Az legalább szórakoztató.

Figyelt kérdés
A hangzavaros meló után szívesebben vagyok egyedül, minthogy elmenjek egy zsúfolt konditerembe. Izzadni is utálok. Már általánosban megutáltatták velem a tanárok a sportot. Egyszer nekiálltam biciklizni és elájultam, úgy vittek haza. Szóval csupa rossz tapasztalatom van, csodálattal nézem azokat, akik élvezetet találnak a sportban. Esetleg egy jó edző, aki meghozza a kedvem?

2012. ápr. 23. 22:31
 1/7 anonim válasza:
100%

Azt elhiszem, hogy konditerembe nincs kedved járni, ahhoz az kell, hogy tudj szenvedni és ha elég rendszeresen és kitartóan szenvedsz, előbb utóbb hiányozni fog, ha nem tudsz menni. Amúgy ez az a műfaj, ami engem sem nagyon hoz lázba, pedig mozgásmániás vagyok. :)

Azt viszont nem hiszem, hogy nincs olyan sport amit szeretnél, csak lehet még nem találtad meg. Úszás? Csapatsportok? Kori? Lovaglás? Evezés? Sok klassz dolog van, keresgélj! Sok sikert! :)

2012. ápr. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Panda Péter ***** válasza:
kipróbálhatod az íjászatot is.
2012. ápr. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Zakathol ***** válasza:
100%

Ha a szervezeted nincs hozzászokva a terheléshez akkor ne csodálkozz ha "lekapcsol"... Kezdetnek csak pár kört kell tekerni a ház körül, aztán egyre többet és többet. A sportban is - mint minden másban - a fokozatosság nagyon fontos. Már csak a testi épség megőrzésének érdekében is.


Egyébként pedig ha szeretsz egyedül lenni, akkor az evezés szerintem nem rossz ötlet - már ha van rá lehetőség. Én imádom a vizet, megnyugtat. Közben pedig egy kis testmozgás is.

2012. ápr. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én meg azokat értem meg nehezen, akik nem találnak élvezetet egy sportban sem :D Rengeteg jó sport van. Bár gondolom csak nem próbálkoznak.

Derítsd ki mire van lehetőséged. Messzebbre elmenni(evezés, síelés stb) vagy milyen közeli edzések vannak és végül ha más nem marad otthon is végezhetsz dolgokat. (nem azért van ilyen sorrendben mert rosszabb lenne, nem ezen múlik) Azután, szerintem segít, ha van valami célod, a testeddel vagy valami mással ami kapcsolódik egy sporthoz.

Sőt én úgy érzem, hogy csak azt lehet sokáig nagy kedvvel csinálni amivel valamilyen célod van.

2012. ápr. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Ci.ara ***** válasza:
ha nem szeretsz izzadni akkor menj úszni :)
2012. ápr. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha tetszik a tollaslabda, akkor ne tétovázz kezdd el!


Mostanában elég sok a lehetőség és meg van az a nagy előnye, hogy bármilyen szinten tudsz jókat játszani, ha találsz hasonló tudású partnert.


Ha információ kell az elinduláshoz, írj szívesen segítek.


Szűcs Zoltán

2012. júl. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!