Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hol lenne ilyen foci edzés?

Hol lenne ilyen foci edzés?

Figyelt kérdés

Régebb úsztam hobbi szinten, szerettem csinálni, de abbahagytam. Most, hogy eltelt jó pár év, cirka 5-6, ismét valamit szeretnék csinálni. Ütöm a fejem a falba, előbb nem jutott eszembe. 17 évesen milyen esélyeim vannak még?

Foci az ami leginkább mozgatja a fantáziám. Lenne mit bepótolnom, mert tényleg csak hobbi szinten játszok hetente egyszer, kétszer az iskolában. Futni jól tudok, labdavezetéssel s kezeléssel vannak problémáim. Ahogy néztem az U17-et, ahhoz képest sehol sem vagyok. Baromi erősek így ránézésre hozzám képest. Itt Budaörsön elég erős a csapat meg nem biztos, hogy van tagfelvétel. U17-nél 30 ember van, nem hiszem több játékos kellene. Amúgy is elég sok elszállt ember jár ide. Olyan helyre lenne szükségem, ahol szívesen fogadnak, kedvesek nem hurrognak le vagy röhögnek ki, hogy gyengébb vagyok...


Közben eldöntöttem, hogy egyedül mindennap futnék, valamint gyakorolnám a dekázást, kapura lövést, freestlye trükköket, ezzel is labdát próbálnám még jobban magamévá tenni.


Mit gondoltok van értelme még jelentkezni? Milyen esélyeim vannak? (Nb 1-2 már tutira felejtős, de nem is ebben képzelem el a jövőm igazán, szeretnék valamit sportolni, mert lehet ennek a hiánya miatt vagyok sokszor levert, fáradt. Néha versenyeken szeretnék részt venni, kéthetente... Egyszóval szeretnék megtanulni focizni, hogy tényleg lássák van tudásom e téren s versenyeken szeretnék részt venni...)

Hol lenne érdemes jelentkezni? (Bp-n valami egyesület, mely Budaörshöz közel van, Körtérhez közel előnyt jelentene például)


Köszönöm a válaszokat!!!


D.


2012. márc. 29. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kelen SC amiről tudom hogy Budán van és mehetnek kezdők is, de fogalmam sincs mennyire laksz tőle ...egyik ismerősöm is oda.. jár elég béna volt szegény de bevették, és már bent van a csapatban, jár meccsekre is

sok sikert

2012. márc. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hány évesen ment oda s kb mennyire volt béna?

Mennyi időbe telt még meccsekre is vitték? (gondolom kellett edzés bőven)

2012. márc. 29. 21:13
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

most 16 és eléggé ügyetlen volt, egy átlagos óvodás méltó partnere lehetett volna..fél és leszerződtetnek ha komolyan csinálod, de ne számíts arra hogy rögtön kezdő leszel

azt viszont tudom hogy szívesen fogadnak, nagyon jó a hangulat a korosztályos csapatokban

2012. márc. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

ha van még kérdésed privátba írd légyszi, ott hamarabb látom

ja és b*ssz rám egy felpontozást :D

2012. márc. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát, mindenféle képpen, egy megyei szintű csapatot keress. Inkább megye 2, ha nem megy.

Este menny el futni, meg a barátaiddal járj el focizni minél többet. Itt a jó idő, legalább kiszabadulsz otthonról. Nézzél videókat skillekről(cselek), és gyakorold, azok gyorsítják a lábaid.

2012. márc. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Edzést azt beiktatom mindenféleképpen, mert a nélkül nem érne semmit az egész. Ahogy írtad a cseleket gyakorlom, rámegyek még a trükkökre, mert érdekel a freestyle. Ezt követően már szerintem akkora nagy probléma nem érhet csapat téren. Persze nem leszek hirtelen góllövő, de azért lényegesen jobban fogok teljesíteni, mint most. Félévet, évet szánnék erre a tréningre magam majd keresnék egy csapatot.
2012. márc. 30. 21:05
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem gyere ide Törökbálintra. Kevesen vannak az u17-es csapatban, vannak ügyes gyerekek meg vannak olyanok is, akik labdát nem láttak.

Meccseken kezdőként nem, de csereként biztos kapnál lehetőséget.

Ide nem igazán járnak nagyképűek, családias a hangulat.


Amúgy voltam Budaörsön, még anno én u19-be mentem 17 voltam akkor és hát szerintem egyáltalán nem lehetetlen. Csak érteni és érezni kell a focit, nem elég hogy ügyes vagy.

És tényleg elég nagyképű ott egy-két emberke.

2012. ápr. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!