Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 15 évesen késő elkezdeni...

15 évesen késő elkezdeni futballozni? (több lnet)

Figyelt kérdés

15 éves vagyok és versenyszerűen eddig nem fociztam de lehet most neki állok de először képeznem kell saját magamat fizikailag és a teckhnikámat is fejlesztenem kell.

Első:Késő már elkezdeni vagy még lehet belőlem valami ?

Második:Valaki tudna segíteni leírni egy saját edzés tervet futballhoz ? (Teckhnika stb.)(167-169 cm vagyok 68 kg)


2011. dec. 8. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:

nem késő, de nagy lemaradásban vagy.

Ne álmodozz profi vagy amatőr karrierről se, max ilyen nagyon alacsony ligában.

2011. dec. 9. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

persze kivételek vannak,

drogba is csak 25 évesen került egy komolyabb klubba, ráadásul 23 évesen is csak egy amatőr volt.

2011. dec. 9. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
ha nagy tehetség vagy akkor igen és sportolni soha nem késő elkezdeni:)
2011. dec. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ismerőseim és barátaim azt mondták egy másfél év alatt óriásit fejlődtem .
2011. dec. 10. 09:09
 5/7 anonim ***** válasza:

nos a jövőhét csináld :

kuper labdavezetes lövés, szabadrúgást izmosodj cseleket nezegest és próbáld megcsinálni. amúgy sztem igazol le jár ki mindig egyszerűbb. de ha akarod megpróbálhatok segíteni.

2011. dec. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben Nagyon örülnék , hogy ha segítenél nekem mindig el kéll egy segítő kéz :)
2011. dec. 12. 20:30
 7/7 anonim ***** válasza:
írtam privit urad vissza merre laksz. talán te is tudsz segíteni nekem, de privit.... majd ott leírom
2011. dec. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!