Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kik a legjobbak? Barcelona,...

Kik a legjobbak? Barcelona, Liverpool vagy Bayern München?

Figyelt kérdés
Szerintem a Barcelona jobban játszik :D
2012. febr. 29. 15:05
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Látom sokatok egyetért velem hogy Barcelona jobb :) De azt is eltudjátok mondani hogy mivel jobb mint a másik kettő csapat?
2012. márc. 4. 21:17
 12/16 anonim ***** válasza:
Most szerintem a 3 legjobb csapat: Barcelona, Real Madrid és a Bayern München. A Bayernt azért vettem ide, mert ha nem becsülik le az ellenfelet (ez a legnagyobb hibája, lásd bajnokság) akkor Barcelona szintű futballt tud bemutatni. Lásd a mostani Basel elleni meccsüket. Bl-re is ez a három csapat a legesélyesebb. Nem akarom az angol csapatokat leírni, de eléggé csökkent a színvonal. Az Arsenal és a Liverpool már szinte nem is nagycsapat, A City és a United az EL-be van csak, ami valjuk be elég égő.
2012. márc. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszi,várom a további véleményeket,minden érdekel velük kapcsolatban. Csak kíváncsi vagyok rá hogy ki hogy reagál illetve ki milyen szempontból látja őket. Nem számít hogy már mennyi komment van eddig,mert nekem az számít hogy még mit mondanak. :)
2012. márc. 15. 12:39
 14/16 GreenOwl válasza:
Bayern München :D Remélem kiütik a Madridot és akkor Barca - Bayern döntő.
2012. ápr. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Ha kiütik a madridot és a bayern meg a barca egymással fognak játszani,hát nagyon remélem hogy a Barca fog nyerni :D
2012. ápr. 20. 13:44
 16/16 anonim ***** válasza:
FAIL
2012. aug. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!