Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ti hibáztatjátok Mocsai...

Ti hibáztatjátok Mocsai Lajost, hogy időt kért a horvátok ellen? (Kézilabda)

Figyelt kérdés

5 mp-volt hátra és akkor kért időt mikor a győztes gólt bedobtuk de nem adták meg mert hamarabb kért időt egy ezred mp-vel kb. Hibáztatjátok ezért Mocsai Lajost?


Én csak annyiért hogy miért kért időt? 5 mp volt jó megbeszélték hogy időt kér ha lesz idő de miért? X-re álltunk és mi támadtunk...


2012. jan. 29. 18:40
 1/5 anonim válasza:
Nem hibáztatom, előfordul az ilyen. Ő sem gondolta, hogy ez lesz...elvileg nem is látta. Szerintem nem csak ezen múlt a dolog. Előtte kellett volna egy kicsit jobban odatenni magunkat.
2012. jan. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ahogy indult (halálcsoportból továbbmentünk) úgy, hogy a franciákat megvertük, spanyolok,oroszok ellen X én még azt gondoltam megnyerhetjük az EB-t de hogy az izlandiaktól kikaptunk már tudtam nincs valami rendben sajnos...
2012. jan. 29. 20:10
 3/5 anonim ***** válasza:

látszik h nem értesz hozzá.

1. izland a legjobbak közé tartozik, tőlük kikapni nem szégyen. Bár most nem voltak vmi jók, de 2 éve eb bronzuk volt és pekingben döntősök voltak.


2: az időkérés nem egy ezredmp-vel volt előtte, mikor jelezte ezt még nem tudhatta mi lesz...

ha meg nem kér időt és elrontjuk az utolsó támadást, akkor az lenne a bajod...


lehet bírálni mocsait ás a csapatot bizonyos dolgokért,de olyan tegye aki ért is a kézilabdához.

2012. jan. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
szerintem nem hibázott! én is ezt tettem volna,sőt nagyon sokan! egy meccs 60 perces...és egyébként akkor az egész csapat hibázott mert mindenki hagyott ki ziccert...és ugye tudjuk,az egy gólt jelent.
2012. febr. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sztem felesleges ezen agyalni is, mert a meccsnek már akkor vége volt mikor mi még a félpályánál jártunk...
2012. márc. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!