Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért kap egy sztár focista...

Miért kap egy sztár focista több pénzt mint egy tűzoltó aki életet ment?

Figyelt kérdés
...
2011. dec. 30. 18:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mert rajtad kívül mindenki lesz.arja mit csinál egy tűzoltó. én személy szerint persze a fottballistát is.
2011. dec. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
mert a tűzoltót az adóból fizetik, míg egy focistát a belépőjegyekből, kupákból, támogatásokból, reklámokból, meg tököm tudja miből.
2011. dec. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 lee12 ***** válasza:
meg azért is kaphat mivel ő nem lusta ge..ci volt régen és tunyult hanem keményen eddzet azért hogy ebből élhessen
2011. dec. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a baj, hogy egy sztár focista többet kap hanem, hogy egy nb2es falábú lóf@szjóska is.
2011. dec. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mert a fociban több a pénz. Így több jut. Ne nagyon akarj egy állami és egy nem állami tevékenységet összehasonlítani. Az állam rossz gazda...
2011. dec. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Végül is ők csak berohannak oda teljes felszerelésben érted, ahonnan az emberek logikusan kifele rohannak szóval lusta g@cik. Ha az ő állóképességük nincs maximumon akkor te simán bent éghetsz egy épületben.

Amíg valaki kevesebbért is elvállalja a munkát, a munkáltató miért fizessen többet. Ez a munkáltatói logika és működik.

A focisták meg azért keresnek jó, mert már Caesar is megmondta kenyeret és cirkuszt a népnek. Ha nincs kenyér legalább cirkusz legyen.

2011. dec. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"Amíg valaki kevesebbért is elvállalja a munkát, a munkáltató miért fizessen többet."


Munkagazdaságtan megadja a választ a felvetésedre. Amúgy sem piaci alapon működik a tűzoltóság.

2011. dec. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
mért akadsz ezen fent? menj focistának és akkor te is keresed a milliókat , jah hogy ahhoz tehetség is kell , meg sok évnyi tapasztalat? de ha már itt tartunk , mért keres többet a filmsztár? az énekes? mért csak azokat a k*rva focistákat szidják
2011. dec. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ácsi-ácsi nem kell ide a dilóság. Azt senki sem vitatja, hogy a sportokhoz tehetség kell.. Bár szerintem tűzoltó sem lehet mind. Ott nincs olyan, hogy összesz*rod magad és nem mész be. Muszáj és kész.

Amúgy én sem szeretem az olyan dolgokat, hogy valakit csak azért fizetnek meg, mert örökölt egy tehetséget és azt kiforrasztotta illetve nem rest használni.

Amúgy egy amerikai NFL vagy NBA sztár játékos fizetéséhez képest a legjobban fizetett focisták fizetése is elenyésző. Érdemes utánajárni C Ronaldo és Kobe Bryan fizetése közti különbségnek. A talán legjobban fizetett focistának teljes gázsija nincs annyi, mint Kobe normál fizetése reklámok, és egyéb kieg.-ek nélkül.;) Mondhatni mondjuk azt, hogy egy kosarasnak nem csak tehetségesnek kell lennie, de még rohadt jó genetikájának is, mivel egy jött ment 190 centis ember semmi ott:D

A színészeket sem szeretem. Keressenek normál mennyiségű komoly pénzt. Mint mondjuk egy orvos vagy ügyvéd. De ne milliószor annyit.

2011. dec. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem eléggé egyértelmű, ha annyit mondok, hogy Real Madrid akkor már egyből rájövünk, hogy őket támogatja a Spanyol Királyság!

Ezért kapnak ők több pénzt, mivel több pénzt fektetnek a sportba! :)

By: Ismeretlen Ismerős

13/F

2011. dec. 31. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!