Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Adidas Response Pro kapuskeszt...

Adidas Response Pro kapuskesztyű vélemény?

Figyelt kérdés

Üdv!

Szeretnék venni egy ilyen kesztyűt, de mivel elég drága, ezért inkább megkérdezem, hogy meg éri e? Mert az össze eddigi kesztyűm 5-6 használat után elkopott. Meddig bírná ki? Vagy vegyek valami mást? Válaszotokat előre is köszi!



2011. nov. 25. 17:56
 1/4 anonim válasza:
Hát nemismerem a típust de nekem az uhlsport és reusch kesztyűk válltak be nagyon az adidasok hamar koptak. Esetleg nézzél itt körül www.keepersport.hu innen szoktam rendelni:)
2011. nov. 29. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem jo kesztyű csak hamar kopnak az adidasok én inkább a Reusch-ot ajánlom neked .... nagyon jo kesztyűik vannak .. itt gondolok a tapadásra és a tartsságra is..ilyen árban itt van ez : [link] erről sok jot hallottam


Ha olcsobban akarsz akkor pedig ez : [link] ami nekem is nagyon bevállt...

2012. jan. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem van egy adidas response competition kesztyűm,csak meccsekre használom ,de NAGYON JÓ.csak ajánlani tudom nem kopik szinte semmit,és NAGYON JÓL tapad!
2012. márc. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem adidas fs allround 2012 van az eredeti és még csak meg sem kopott pedig harcolom és kapom a bombákat.
2012. máj. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!