Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Jó játékosnak gondoljátok...

Jó játékosnak gondoljátok Balotellit?

Figyelt kérdés
Nagyon szimpatikus nekem ez a srác és jól is játszik. Szerintem szép jövő áll előtte. A United ellen ő volt a legjobb, nagyon laza, különleges játékos.
2011. okt. 23. 23:58
 1/8 anonim válasza:
A tehetségét és a tudását elismerem nagyon jó játékos lehet belőle. De különlegesen nagy képű és bunkó is egyben. Most lehet lepontozni de ez tény:)
2011. okt. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Izgalmas, emiatt.
2011. okt. 24. 00:50
 3/8 anonim válasza:
0%

Olyan nagy sose lesz, mint Messi!!


http://www.youtube.com/watch?v=EPUTtqffdGE

2011. okt. 24. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ugyanolyan játékos lesz , mint Bellamy és Cassano. A tehetségük vitathatatlan, de igazi sztárok a parasztáguk és fegyelmezetlenségük miatt sosem lesz. Az igazán nagy játékosak, mind fegyelmezettek, alázatosak.
2011. okt. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Olyan tehetséggel áldotta meg a sors amivel legenda lehetne, de agyilag akkora nulla a srác, hogy nem lepődnék meg rajta, hogy ha soha nem válna igazi nagy játékossá. Ahhoz képest, hogy most már több mint 3 éve feltűnt a felnőttek között, a tehetsége alapján a fiatal kora ellenére sokkal előrébb kellene tartson...

Mondjuk kíváncsi lennék, hogy a Milanba kitudná-e hozni magából a maxot, mert állítása szerint nagy Milan szurkoló. Nem csoda ha égette az Inter mez és minél előbb szabadulni akart onnan, ráadásul egy olyan helyre ment ahol szintén nem érzi jól magát. Szerintem az egyetlen csapat ahol kitudna teljesedni az a Milan, bár nehezen tudom elképzelni, hogy 1-2 éven belül ott köt ki, de kitudja? Az biztos, ha nagy játékos akar lenni pozitív irányba sokat kell változzon a gondolkodása, ellenkező esetben ahogy előttem írták ő se fogja többre vinni mint Cassano, aki szintén ekkora tehetségnek indult, ugyanilyen aggyal...

2011. okt. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fantasztikus játékos lehetne,de olyan bunkó...
2011. okt. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerintem vicces, érdekes, különleges játékos. A legjobbakat kívánom neki.
2011. okt. 25. 15:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Utálom, mert egy ritka primitív,nagyképű bunkó p.araszt...de valami olyan zseniálisak a képességei,hogy ha olyan edző keze alá kerül,aki tud vele bánni,és megneveli és/vagy álmai csapatába a Milanba kerül,akkor a világ legjobb játékosa lehet..generációjának egyértelműen legígéretesebb tehetsége, az én szememben legalábbis sokkal komolyabb,mint mondjuk Neymar,akit mindenki Istenít,és tényleg jó,de Balotelli szerintem Balotelli még jobb...azért 18 évesen nem sokan mondhatják el,hogy bajnokok,Bl-győztesek,Kupa győztesek...azzal együtt van valami ebben,hogy ő ilyen csibész,igazi egyéniség,de azért vissza vehetne,különben tényleg Cassano Szindróma..
2011. nov. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!