Igaz hogy David Beckham a Tottenhamba folytatja?
Figyelt kérdés
2011. szept. 11. 07:51
2/6 anonim válasza:
Ha idaz a hir furcsa lenne...mert koabban azt modnta, hogy Angliaban csak a Manchesterben folytatna:)
De az biztos, hogy meg mindig lenne helye egy Tottenhamben:D
3/6 A kérdező kommentje:
hát én nekem csak a szanbadrugásai jöttek be meg a szögletei
2011. szept. 11. 12:08
4/6 anonim válasza:
5/6 anonim válasza:
novemberig tart még a szezon amerikában. Utána szabadon igazolható (jelenleg). A többi csak pletyka még. De valszeg angliában folytatja.
6/6 anonim válasza:
Egyebkent jo lenne, ha Manchesterben folytatna.
Szerintem kapna annyi lehetoseget, mint mondjuk Giggs:)
Na joo ez sztem csak alom marad:(
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!