Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kikkel járna jól Wenger az...

Gauldoth kérdése:

Kikkel járna jól Wenger az Arsenalban, kb 50-60 millió euróból, amit elméletileg elkölthetne?

Figyelt kérdés

Ti kiket hoznátok?


Én:


1KH:Mertesacker(7-8 millió állítólag, de 10ért tuti))/Juhász/Subotic(ő drágább)(esetleg Jagielka)


Valamint elhoznám Mata-t akit terveztek(kb 20 millióra tippelem), és elhoznám diego-t akit maggath el akar kergetni(10-15 millió körül tippelem), viszonylag olcsónesetleg Kaká-t ha real jutányosan adná)


Emellett mivel eladtuk ebouét, nem ártana egy csere szélső hátvéd (esetleg kezdő gibbs helyén). Gondoltam Fábió Aurélióra(őt nagyjából 5-7ért eladnák sztem) becsülöm, aki a Liverpoolban José Enrique mögé szorult.


2011. aug. 16. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:

diego szerintem olcsóbb lenne 10nél is mivel már a szezon végén elmondták, hogy mehet amerre lát, de még mindig nem tudták eladni és alig van 2 hét erre még...


Fabio Aurélio szerintem nem lenne előrelépés nektek.

Kaka meg szerintem olaszba megy vissza ha nem marad ott és a jutányos ár nem hiszem, hogy 20-30 alatt lenne... Nem akarnak sokat bukni rajta.


védelembe Cahill lenne jó

Mata-ra lenne esély szerintem

Diego is esélyes lenne

szélsővédő meg passz :D


De Wenger szerintem nem fog igazolni, max 1-et még.

2011. aug. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok Arsenal szurkoló de 2 nevet kivéve k.urva nagy ökörséget írtatok
2011. aug. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mertesacker: 10 millió

Diego: 8 millió

Fellaini: 15 millió


Akik még jók lennének


Gourcuff: 25 millió

Di Natale: 18 millió

Hövedes: 10 millió


Akik mehetnének:


Bendtner: 13 millió

Squilacci: 10 millió


DE MIVEL WENGER NEM FOG VENNI SENKIT EZÉRT EZEK AZ IGAZOLÁSOK SEM VALÓSULHATNAK MEG, MIVEL Ő A 17 ÉVESEKBEN BÍZIK

2011. aug. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bendtner: 13 millió

Squilacci: 10 millió

:D:DD:


és melyik csapat adna ezekért ennyit?

nem született meg még az a hülye

2011. aug. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bendtnerért a Bayern 13 milliót adott volna

Squilaccit is elvinnék ha nem 10-ér akkor 8-ért, de mosat én kerek árakat akartam írni nem azt h 8,15 millió € meg hasonlók...

2011. aug. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!