Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit szóltok hozzá, hogy Pault...

Mit szóltok hozzá, hogy Pault a nagy jóst megvették a Spanyolok több mint 10. millió eurójért?

Figyelt kérdés
:D
2010. júl. 16. 23:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi van? Ez mar beteges:)
2010. júl. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát, ha most adnának 10 millió eurót a kezembe, hogy vegyek azt, amit akarok, én is Pault venném meg, aztán pedig visszahoznám a pénzt tippmixben, mert úgyis eltalálja a meccseket a drága. =D
2010. júl. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én meg ha gazdag lennék megvenném és főznék belőle egy Gulyás levest amibe polip is van vagy csinálnék belőle pizzát:D
2010. júl. 17. 00:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Sokra mennek vele, az a polip már 4 éves, ami idősnek számít, még néhány hónap aztán kampó szegény jószágnak, de hát a madrid (mert ha jól tudom, madridi állatkert vette meg) kiakar használni minden lehetőséget, minden média fogást.
2010. júl. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát igen:) De szerintem aranyos:D:D mármint az ötlet xDD Most asziszik ők lesznek az istencsászárok! Pedig nem:D
2010. júl. 17. 11:46
 6/8 anonim ***** válasza:
dehogynem, sokkal nagyobb lesz a látogatottságuk mert sokan kiváncsiak Paulra, nem hiszem h azért vették h tippelgessen nekik
2010. júl. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát a fene tudja:) Vszínű a mutogatásért igen de amugyis olvasgattam utána hogy annyira szeretik azt polipot hogy vmi kitüntetést is kapott vagy mit xD
2010. júl. 17. 12:27
 8/8 anonim ***** válasza:
én erre azt mondom hogy valakinek ezt is megéri megcsinálni XD
2010. júl. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!