Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek Ki verheti meg a...

Szerintetek Ki verheti meg a Barcat a BL-ben?

Figyelt kérdés
Szerintem a Manchester, vagy a Real (pedig utalom :D)
2011. aug. 14. 20:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti: a Chelsea összeállt? koreai kieső jelölt csapatok ellen 1 gólla nyernek, meg olyan góllal ami bent sem volt. A Premier Leagueben meg 0-0 a Stoke ellen úgy hogy veszélyt sem jelentettek

Szerintem a Real és a MAnchester United verhetik meg a Barcát

Mert igen, a Manchester United jóval erősebb lett a tavalyinál :) Neville és Schoels már 1 éve ne mvoltak kezdők eyedül VDS fog hiányzoni de ott van Lindegaard meg De Gea :D

Sztem ez a Sanchez meg a Fabregas saga legyengti a barcét hiszen Busquets, Xavi, iniesta, Fabre közl ki esik ki? Nem hiszem h feladják a 4-3-3-as játékot de akkor 1 sztár a padon ül

a másik: Messi az alap, de Villa-PEdro-SAnchez közül ki ül le a padra? Ez nagyon meg fogja bontani a csapategységet...

2011. aug. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:

Nehogy már egy felkészülési meccset vegyél alapul, ahol 16éves fickók futkoshattak :D Stoke ellen ha láttad a játékukat, a nem megadott büntetőket, s az ellenfél eszetlen fociját, akkor ezt nem hoznád fel példának..

De Gea meg olyan potya gólokat kap a MUban, hogy csak nézek.

A Barcánál meg nem hiszem, hogy egy kis egészséges versengés rosszat tesz majd a csapategységnek, de remélem tévedek.

2011. aug. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

épp ezért Lindegaardnak kéne védenie nem De Gea-nak

persze mindig nem megítélt büntetők xd talán lőni kellett volna gólt és akkor nyer a Chelsea nem? :)

2011. aug. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Ja, vagy le kéne igazolniuk az 'Ön Gólt', mint ahogy a MU csinálta, mi?:D Amúgy ha Lampardot nem rúgják fel, lemerem fogadni, hogy abból a szituációból gól lett volna. ( már ha láttad a meccset)
2011. aug. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

arról nem a United tehet h a balfax védő a saját kapujába rúgja alabdát

amúgy a 2009/2010-es Fulham elleni 2. meccsen egy létfontosságú öngóllal nyert a Chelsea...tod azon rúgta Gera a Chelseanek azt az ollózós gólt :D

2011. aug. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

2009-be a pályán a Chelsea is megfogta a Barcát (az más dolog, hogy a Barca jutott tovább különböző dolgok miatt). 2010-be az Inter is megette vacsorára őket, tavaly az Arsenal is megszorongatta a katalánokat (tudom a sportban nincs ha, de ha az a nagyon vitatható kiállítás nincs akkor nem biztos, hogy továbbjutottak volna). A Real elleni elődöntőn pedig szintén egy vitatható (szerintem jogos) kiállításnak köszönhetően tudtak csak felülkerekedni a rivális ellen...

Tény, hogy a Barca legerősebb csapat papíron, és a pályán is, de azért ők is verhetőek, annyira nem erősek mint amennyire látszik. Rengetegszer mázlijuk van, és ha nagyon ég a ház a bíró is segít olykor-olykor. Igaz, hogy ők a legnagyobb esélyesek, de 1-1 meccsen akármelyik nagyobb csapat (MU, Real, Chelsea...) elkaphatja őket.

2011. aug. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Reálisan nézve a Real,mert a Manchester United kezd egy kicsit gyengülni(pl.:6-1) és ők ketten a nagy ellenfelei.

City?Még nem majd jövőre...

Az Arsenal kezd visszakapaszkodni,de a Barcelona szintjét nem éri el idén.

A Chelsea-nek 2 éve majdnem sikerült,de már régen visszaesett.

A Liverpoolt sajnálom,hogy gyengélkedik:(

A két milánói klub szintén esélyes,mert bár nicsenek a Real és a Barcelona szintjén ők(és a több olasz)mindig képesek meglepetést okozni:)

Pl.:Szerintem kevesen gondolták volna,hogy az Inter Bl győztes lesz

Aztán az olaszok VB sikerére sem fogadtam volna.

Talán még a Bayern eljuthat sokáig,de nem fog győzni.

2011. nov. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!