Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kvíz! Mondjatok 16 jelenleg...

Kvíz! Mondjatok 16 jelenleg nem aktív futballistát!?

Figyelt kérdés

Mindenki csak egyet.

A g'z kvízes srác adta az ötletet. Egy kis bajnokság előkészületei. Mondjuk úgy a selejtezők. Azt a focistát mondd akit a lehető legjobbnak tartasz azok közül akik jelenleg nem aktívak. Egy játékost csak egyszer légyszi :)

a kvíz neve legyen : 'bb kvíz'


2011. aug. 4. 13:20
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
zidane,Puskás, Charlton,Pelé, Ronaldo, Cafu, Maradona, Mendieta, Eusebio, Cantona, Hierro, Figo, Van der sar, Van Basten, Cruyff Ez a lista! Legyetek szivesek válaszolni a másik kérdésnél is :D
2011. aug. 6. 11:08
 22/27 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: tegnap 21:44 :

Figo-t Cafu,Hierrot nem soroltam volna ide... de még van der sar-t se. Én inkább mondtam volna Ravellit, Beckenbauert, Rudi Völlert, Gerd Müllert helyettük. De kempes is jól jött volna :)

2011. aug. 6. 11:10
 23/27 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:35:

Mondtam hogy csak 1-et, de nem baj. Azt vettem számításba hogy mit mondtál először. Az utsó válaszolót pedig konkrét kérésnek vettem - hogy vegyembe a holland zsenit- hiszen még volt egy szabad hely, ugyhogy bevettem őtis.

2011. aug. 6. 11:12
 24/27 A kérdező kommentje:
Majd valamikor lesz sorsolás és mindenkit tájékoztatok az "ágakról".
2011. aug. 6. 11:13
 25/27 A kérdező kommentje:
2011. aug. 6. 11:16
 26/27 A kérdező kommentje:
2011. aug. 8. 10:49
 27/27 anonim ***** válasza:
én már 10 éve szeretném egy ilyen kérdéshez odaírni dombitibit
2011. aug. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!