Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ki utálja a MU-t?

Ki utálja a MU-t?

Figyelt kérdés
Én nagyon
2011. máj. 26. 22:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
Én abszolút Barcas vagyok Nem bírom a MU-t
2011. máj. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
egyetértek!
2011. máj. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Igazából nem tudom mit lehet utálni rajta, minden idők legnagyobb edzője, élő legendák a csapatban, nem színész FC mint az a bizonyos spanyol listavezető, nem sztárokat vesznek mint pl. a city vagy a real...stb stb...


Egyszóval Glory MU:D

2011. máj. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk kíváncsi lennék arra is hogy aki utálja az melyik csapatnak szurkol:D
2011. máj. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szerintem az azért elég nagy túlzás, hogy minden idők legnagyobb edzője...

Régebben szerettem amikor játszott még Van Nistelrooy, Beckham...szerettem őket, de most már nagyon nem.

Talán a szurkolói / szimpatizánsai miatt (is) nem kedvelem már őket, hihetetlen mennyire nagyképűek lettek az utóbbi évekbe, és milyen stílusban írnak a csapatról, és más csapatokról. Sokszor rettentő nagy mákkal nyernek, ami után már gusztustalanul nagy lesz az arcuk. Veszíteni meg se a Ferguson, se a csapat, se a csapat szurkolói nem tudnak. Tisztelet a kivételnek!

Ja amúgy meg Milanos vagyok :)

2011. máj. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Vannak nagy edzők klubszinten, de szerintem azzal nem sokan vitatkoznak hogy SAF a legnagyobb és ezt elfogultság nélkül mondom:D

Amúgy ha PL-es csapatos utálja őket akkor azt mondom oké na de egy Milanos?:D

Mák gólunk meg annyi van mint minden másik csapatnak, nagyképűen meg max Nani nyilatkozott de az is már 1-2 éve, már egészen alakul a srác:D

2011. máj. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Vannak nagy edzők klubszinten, de szerintem azzal nem sokan vitatkoznak hogy SAF a legnagyobb és ezt elfogultság nélkül mondom:D

Amúgy ha PL-es csapatos utálja őket akkor azt mondom oké na de egy Milanos?:D

Mák gólunk meg annyi van mint minden másik csapatnak, nagyképűen meg max Nani nyilatkozott de az is már 1-2 éve, már egészen alakul a srác:D



Szerintem az azért elég nagy túlzás, hogy minden idők legnagyobb edzője...

Régebben szerettem amikor játszott még Van Nistelrooy, Beckham...szerettem őket, de most már nagyon nem.

Talán a szurkolói / szimpatizánsai miatt (is) nem kedvelem már őket, hihetetlen mennyire nagyképűek lettek az utóbbi évekbe, és milyen stílusban írnak a csapatról, és más csapatokról. Sokszor rettentő nagy mákkal nyernek, ami után már gusztustalanul nagy lesz az arcuk. Veszíteni meg se a Ferguson, se a csapat, se a csapat szurkolói nem tudnak. Tisztelet a kivételnek!

Ja amúgy meg Milanos vagyok :)



SAF. óriási edző, de én azért Pl. Mourinhot jobbnak tartom nála...

Nem is mondtam, hogy nagyképűen nyilatkoznának a játékosok, hanem a szurkolók nagyképűek, a csapat veszíteni nem tud.

Nem mák gólokról beszéltem, hanem, hogy sok meccset úgy nyernek meg (Pl. a két bl. döntő nem kis mázlival lett meg, vagy a sorsolásoknál ha van egy gyengébb csapat azt valószínű a Manchester kapja (na jó talán még az Internek is van esélye rá :D))

Amúgy aláírom, hogy jó csapatnak szerencséje van:)

Azt se mondtam, hogy utálom, csak amennyire szimpatikus volt 2003 környékén most annyira nem. Azért van különbség a kettő között:)

2011. máj. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Arsenalosként Utálom a MU-t de ezt a szinészkedős bundás fos barcát mégjobban. (mielőtt jönnek a divatdrukkerek szépen nézzék a meg a Cfc elleni összefoglalót. köszönöm) A játékosaik is undorítóak Alvessel és Piquével az élen az álszent Messiről már nem is beszélve.. Egy normális embert tudnék ott mondani, Xavit. ennyi. Holnap Hajrá MU tartsuk angliában a BL-t.
2011. máj. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Hirtelen mennyi Barcás utálja a MU-t. :D:D

Remélem ma este elpics*zzátok a hobbit vándor színházat.:D

GLORY MU!

2011. máj. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Én Chelsea-s vagyok, úgyhogy alap hogy utálom, mint a sz*rt :D
2011. máj. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!