Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek megéri ennyiért...

Szerintetek megéri ennyiért ez a tenisz ruha?

Figyelt kérdés
[link]
2011. ápr. 25. 11:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Bájos :D Nézd ha neked nem sok, akkor megéri... tudod ez attól függ, hogy mennyi pénze van az embernek :D
2011. ápr. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nekem megtetszett, de kicsit drága. :(

Te mennyit adnál érte?

2011. ápr. 25. 12:24
 3/9 A kérdező kommentje:
Egyéb válasz? :)
2011. ápr. 25. 13:05
 4/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok újra. Mondjuk én férfi vagyok, tehát ezért nem sokat :) De az igazság az, hogy én minden ilyen cuccomat a thaiföldi nyaralásaim alkalmával veszem meg telenként, mert ott egy ilyen rucika kb. 2-3000 Ft. Ellenben odáig el is kell repülni, ami viszont jó drága :)


Sajnos éppen emiatt kialakult bennem egyfajta ellenállás, hogy bármilyen hasonló sport cuccot, vagy pólót, nadrágot, inget megvegyek tízezrekért.

A cipő kivétel, abból Európában jobbakat lehet kapni, mint odakint.


Ellenben egy tanács, nézd meg a vaterán, hátha találsz valamit olcsóbban. Ott sok olyan ember árul ruhát, aki Thaiföldről hozza!


Ja, és még mielőtt azt hinnéd, hogy a 20e Ft-os és a thaiföldi között van különbség, elmondom, hogy nincs. Tök ugyanaz!

2011. ápr. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nézegettem vaterán, de ilyesmit nem találtam, csak olyat, ami nekem nem tetszett. Pl. ez: [link]
2011. ápr. 25. 13:42
 6/9 anonim ***** válasza:
Na akkor vedd meg a decathlonost. Mit kell ezen gondnolkodni?
2011. ápr. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Talán az lesz. Köszönöm a válaszokat!
2011. ápr. 25. 14:48
 8/9 anonim ***** válasza:

Valójában ilyen (fajta) ruhákat én szinte sose látok a teniszpályán lányokon. Általánosabb a feszülős nadrá (+szoknya) és a top / feszes póló.


Én a helyedben inkább magára a teniszre költeném ezt a 20e forintot, egy jobb ütőre vagy órákra, nem egy ilyen ruhára.

2011. ápr. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát nem tudom, nekem valahogy kényelmesebb, ha nem szorítja semmi a derekam, illetve jobban is tudok benne mozogni.
2011. ápr. 26. 15:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!