Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek ki fogja megnyerni...

Nikeman01 kérdése:

Szerintetek ki fogja megnyerni a Bajnokok Ligáját? Ugye, hogy Manchester United?

Figyelt kérdés
Vagy vki más?
2011. ápr. 23. 22:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

van két nagyképű cssapat: reál, mu

és két szerény is: barca, schalke


remélem utóbbiból kerül ki a győztes. hajrá barca! de ha még sem ők, akkor nagyon örülnék a schalkénak is, már csak raúl miatt is :P

2011. ápr. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én Barcás vagyok, tehát remélem ők, de annak is nagyon örülnék ha a schalke nyerne. Murinnyó nem fog tudni 2 meccsen nyőzni a Barca ellen, az "Anti Barca, ronda foci megölése" játékával. Nagyon ronda volt az el classico kupadöntő. Nem az igazi real volt, saját játékával nem tudná megverni a Barcát, még a bajnokságban is voltak gondjai. A Mu-t nem szeretem, szerintem annyira nem is jók, az alkoholista b*lf*sz rúníval.
2011. ápr. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Rooney nem alkoholista nemtudom ezt honnan vetted. hanem ö a világ legjobb focistája szal bequsolhatsz te bzi barcas. (MESSI nem jobb nála mielött még azt mondanád, messi sz@r)
2011. ápr. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

ott az intelligencia az uccsó válaszolónáál :DDD


hajrá Barca&Schalke! aztán majd a döntőben meg látjuk mi lesz

2011. ápr. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

lóf4szJankó válasza:


Az aki a Real-Barca párharcbol tovabbjut.


Ez itt a tökéletes válasz.

2011. ápr. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Albertirsaaaa!
2011. ápr. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Manchester United ők fognak nyerni remélem és nem az a holye barca azok a nagy képű b@lf@szok
2011. máj. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!