Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Holnap 24 órás röpi?

Holnap 24 órás röpi?

Figyelt kérdés
Holnap megyk 24 órás röpire.De nagyon félek mert eddig csak három edzésen voltam és nem is vagyok valami jó,de a barátnőim rávettek hogy menjek.Szerintetek mi lesz?Nyugtassatok meg valamivel aludni se tudok.:/
2011. ápr. 7. 23:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Általában ezek iskolai rendezvények, és mindenki úgy megy oda, hogy nem tud sokat erről az egészről. Nem világbajnok csapatok lesznek, mindenki annyira fog tudni röpizni mint te, nem kell félni. Ezek a rendezvények amúgy sem a győzelemről szólnak, hanem arról, hogy jól érezzétek magatokat. A múltkor volt vmi röplabdabajnokság a suliban, és bár tudok röpizni, most hagytam abba öt év után, a csapatban csak egy embert ismertem, a többi felettünk járt, más osztályba, nem is ismertük őket, de mégis jó volt, mert nem nyerni mentünk, hanem jól érezni magunkat.:) Látom elkéstem a válasszal, de azért ezt jó megfogadni máskor is;)
2011. máj. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!