Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Milyen kosárlabda lehetőségeim...

Milyen kosárlabda lehetőségeim vannak?

Figyelt kérdés
Gyerekkoromban két labdajátékból voltam jó: asztaliteniszből és kosárból, a többit (kézi, foci, röpi) mindig rühelltem, de sajnos osztálytársaim, barátaim mindig ezeket játszották úgyhogy nekem is "muszály" volt csatlakozni hozzájuk. A többiekhez képest a kevésbé dinamikus alkatom ellenére is nagyon jól játszottam. Most 18 vagyok, nem pehelysúlyú (90 kg) és nem is túl magas (182 centi) de szeretnék valahol kosarazni. Mivel kezdjem? A közelükben van egy salakos pálya két palánkkal, oda néha ki szoktam járni dobálni de ez után hova? Nem egy profi csapat a célom, sőt az is lehet hogy nem lesz hosszú távon semmi komoly a dologból, de szeretném kipróbálni magam amatőr szinten. Heves megyében, elsősorban Eger környékén lehet valahol edzésre járni? Hogy lehet bekerülni? Tippek, ötletek?
2011. ápr. 3. 17:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!