Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Melyik volt a futballtörténele...

Melyik volt a futballtörténelem legnagyobb fordítása?

Figyelt kérdés
Remélem érthetően tettem fel a kérdést, tehát arra lennék kíváncsi, hogy melyik volt az a csapat, aki képes volt a legnagyobb hátrányból talpra állni. (A Liverpool 0-3-ról való fordításánál, vagy a MU 2 perc alatt megnyert BL döntőjénél is nagyobb horderejű meccsekre gondoltam)
2011. márc. 10. 20:18
 1/7 A kérdező kommentje:
*aki=amely
2011. márc. 10. 20:18
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát volt sok ilyen meccs volt:)

Amire én emlékszek az 2003-ban egy u 17-es vb. Kamerun-Portugália meccs volt. 5-0-ra vezettek a portugálok a 70. percben, majd a vége 5-5 lett:):)

Egy Inter-Sampdoria meccs volt 2005-ben talán ahol 0-2-re vezetett a Sampdoria a 90. percben, és a hosszabításban fordított az Inter és 3-2 lett:)

Láttam egy olyan meccset (igaz megye 2-es bajnokságba:D), ahol a csapat 3-0-ra vezetett, a 87. percbe kiálították a vesztésre álló csapat legjobb játékosát, és 3-3 lett a vége:):)

Ezt a meccset nem láttam, csak egyszer olvastam róla: Charton-Huddersfield meccs volt, ahol a 10. perc körül emberhátrányba került a Charton, 70. perc körül 5-1-re vezetett a Huddersfield, de egyenlített a Charton, majd néhány perccel a vége előtt gólt kaptak és 5-6 lett, de fordítottak innen is, és 7-6-ra megnyerték a meccset:)


Most így hirtelen ezek jutottak eszembe:)

2011. márc. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, pont ilyenekre gondoltam.
2011. márc. 12. 15:42
 4/7 anonim ***** válasza:

'99 es BL döntő

asszem 89 ik percben még 0-1 volt a bayernek de végül a manchester nyert 2-1 ra (nem volt hosszabítás csak kb 2 perc)

2011. márc. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kifejezetten örülök, hogy részletesen elolvastad a kérdésem alatt lévő 3 sort.
2011. márc. 16. 00:27
 6/7 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok, találtam egy cikket:


[link]


Itt vannak ilyen meccsek, és az általam említett Charton meccs is le van írva részletesen:)

2011. márc. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó, köszönöm. =)
2011. márc. 17. 22:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!