Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit csináljak? El kéne mennem...

Mit csináljak? El kéne mennem dokihoz?

Figyelt kérdés
Hétfőn volt röpi edzésem(1,5 óra) aztán szerdán tesin is(szintén 1,5 ) óta is játszottunk.Van az osztályban egy csaj aki profi szinten csinálja, vele játszottam, mert én bár hobbi szinten űzöm, jobb akarok lenni.Nagyon lefárasztottuk egymást, végigugráltuk az egészet.Mára az egész jobb alkarom fáj, kicsit be is van dagadva,és ha írok, vagy az izom megfeszül, kb meghalok úgy fáj.Mit csináljak vele?Elég ha pihentetem?
2011. jan. 13. 16:26
 1/3 anonim válasza:
Szar tanárral szar az edzés, gondolom azt kifelejtette hogy nyújtani kell az edzés végén, mer teniszkönyök is lehet a végeredménye, de ha csak erős izomláz kipihenheted, meg ha más baj is van szerintem ki lehet pihenni énis jártam igy többször is.
2011. jan. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
így van, alszol rá egyet-kettőt és jobb lesz
2011. jan. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Utolsó Kommenter:_

Igaz, ha nem múlik, doki!!!

2011. febr. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!