Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Női futsalban/fociban hordanak...

Női futsalban/fociban hordanak, vagy egyáltalán szükséges-e a mellkasvédő?

Figyelt kérdés
Köszi a választ.
2011. jan. 5. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
futsalozom es focizom, de nem hordok. Eros, sportmelltartot hasznalok, ami tartja a hatam is.
2011. jan. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia! Én sem hordok mellkasvédőt sőt az én csapatomban nem hord senki asszem csak egy csaj.
2011. jan. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ez nem ide kapcsolódik de ha már lányok vagytok és fociztok nincs vmi ötletetek hogy hogy tudom magam fejleszteni egyedül vagyok és nem nagyon van segítségem mm amin javítani szeretnék az az erőnlétem, a célzásom, a lövésem erőssége és a cselezés ha van vmi ötletetek segítsetek kérlek!!!

16/L

2011. jan. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Hát ugye szerintem az alap az hogy fussál, rendszeresen.

De amúgy szerintem beiratkozhatsz olyan helyre, ahol nem baj ha nem vagy olyan jó.

Én is most megyek majd talán, és mondtam a hapsinak hogy síkhülye vagyok hozzá, és mondta hogy nem gáz, megtanít mindent.

2011. jan. 11. 21:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!