Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mik a legfőbb jelei, hogy te...

Mik a legfőbb jelei, hogy te focidrukker vagy?

Figyelt kérdés

Úgy értem például kidobó közben én nem elugrok a labda elől, hanem elkapom, mert megszoktam hogy a fociban kergetni kell a labdát..

Tudnátok nekem ehhez hasonlókat mondani, írhattok olyat is a ami nem fő jel stb..

Ha tudtok ilyen oldalt, akkor írjátok már le a címét létszíves:D

Előre is köszönöm!


2010. dec. 27. 16:07
 1/8 A kérdező kommentje:
Általánosan értem, de leírhatjátok a saját jeleiteket is..:D
2010. dec. 27. 16:07
 2/8 kasska ***** válasza:
Ha egy labda kerül elém, én nem bírom ki, hogy ne rúgjak bele :D
2010. dec. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én is belerúgok a labdába,de attól még utálom a focit.De szerintem elég érdekes,hogy nem tudod eldönteni focidrukker vagy-e vagy sem.Ha szereted a focit,nézni is ,meg játszani is ,akkor drukker vagy...szerintem
2010. dec. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm:D

Én drukker vagyok..Egy szóval se mondtam, hogy nem tudom eldönteni..

Csak érdekel, mert érdekesnek találom, de ez nem csak a focival van így..pl kosár, kézilabda, vagy bármi de engem a foci érdekel legfőképpen..

2010. dec. 28. 14:22
 5/8 ŁoŁ válasza:
40%
van egy ilyen 50-50%-os csel h szembe vagy az ellenféllel nálad van a labda csak úgy elgurítod és általában reflex szét nyitják a lábukat és KÖTÉNY de ezt nem tod megcsinálni pl egy lánnyal én is kipróbáltam már egy olyan emberen aki nem szeret focizni és nem lett kötény
2010. dec. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha egy zöld-fehér pólós,részeg,üvöltöző,labdát kezében tartó köcsög jön velem szemben az üllői úton,az egyértelműen focidrukker.Meg van a normális réteg,akiken nem látszik,mert csak simán szurkol.
2010. dec. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha azt hiszed, hogy de Gaulle-t is Zidane rúgta.


Egyébként a fociban mióta kell a labdát elkapni, ha feléd repül? Úgy tudom azt csak a kapus teheti meg.

2010. dec. 31. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm:D

utolsó:

Ismerem ezt a viccet:D

Úgy, hogy én eleve kapus vagyok mindig

2010. dec. 31. 11:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!