Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 23 évesen már késő tenisz...

23 évesen már késő tenisz karriert építeni?

Figyelt kérdés

Van olyan nekem való sportág, amit ennyi idős korban még nem késő elkezdeni?

23/L


2010. dec. 27. 12:22
 1/6 Saten ‫҉ ***** válasza:
Sosem késő semmihez. Én mondtam 120 évesen még kifogom nyomni a 2 mázsát fekve :D
2010. dec. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sosem késő, de karriert semmiből nem fogsz kiépíteni. Hobbinak viszont ajánlatos.
2010. dec. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 tomi8521 válasza:
Remélem ismered Micheal Jordan-t ő 10ik osztályba be sem került az iskolai kosárcsapatba(mert alacsony volt) és rá 1évvel késöbb 10 centit nőtt bekerült! aztán NBA-ben játszott pár évet aztán elkezdett baseballozni mind a kétsportot profin játszotta de ehhez nyílván tehetség is kell nem csak akarat....ha te 23 évesen profi teniszező szeretnél lenni akkor keresd fel a legjobb magyar edzőket és hajrá de egész nap edzened kell azt ugye tudod és no magán élet csak a sport:( és hajrá sok sikert!
2010. dec. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2010. dec. 27. 12:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Persze van olyan sportág amit később is el lehet kezdeni és eredményeket elérni.

Pl a fitnesz ilyen.Itt ez a nő.

[link]

28 évesen 98 kiló volt 2 gyerek után,majd el kezdett edzeni,4 év múlva fitnesz világbajnok lett,majd legjobb test bikini szépségverseny győztes,azóta már milliomos és celebritás.

2010. dec. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sanker ***** válasza:

én a helyedben már nem kezdenék bele semmilyen karrierbe, mert már ilyen korban macerás, azt már gyerekkorodban el kellett volna kezdeni, a sportolók 95 százaléka gyerekként kezdte, van egy csaj ismerősöm, 10 éve versenyszerűen teniszezik, most 18 éves de már egy nagy szerkénye tele van a kupáival, ha így folytatja akkor 23 évesen a világelitben lesz...

és hidd el, elég rossz érzés lesz mikor mások karrierjük csúcsán vannak, és te ugyanannyi idősen kezdted el...

ezzel nem azt a csajt akarom dícsérni, hanem meg akarlak menteni a sok csalódástól...

szóval sztem késő bánat, bár biztos van olyan sport amiben el tudnád kezdeni, de a tenisz kizárt,

viszont sok sikert kívánok

2011. jan. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!