Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Régen, általános-suliban 1x,...

1112 kérdése:

Régen, általános-suliban 1x, mikor tesin kosárlabdáztunk, és én pont ott voltam már az ellenfél kosaránál, és fogtam a kezemben a labdát, készültem rádobni, és éppen céloztam, Nia (ellenfél) megfogta és kivette a kezemből a labdát.Ez amúgy szabályos?

Figyelt kérdés

Így hátam mögé ment, és megfogta, kivette, kiemelte a kezemből. Kiszedni a másiknak a kezéből nem ér, nem? Csak kiütni a másiknak a kezéből a labdát, és úgy elcsaklizni,nem? De úgy, hogy fejefölé-mögé tartja,és éppen céloz, és te megfogod-és elveszed tőle, ez így valid? Ez érvényes?


2006-2007 környékén volt ez, most jutott eszembe, hogy kiírjam. Ez nekem akkor rosszul esett.


Nemtom ugyanazok-e a szabályok, vagy hogy ez akkor érvényes volt-e, vagy most érvényes lenne-e (?).


(Finoman vette ki a kezemből, nem kitépte, ha számít.)



tegnap 13:18
A kérdező szavazást indított:
Tuti teljesen szabályos, ér ilyet csinálni.
Nem teljesen szabályos
Nem biztos, hogy teljesen szabályos.
Tuti, hogy teljesen szabálytalan, nem ér ilyet csinálni.
Tippem szerint inkább szabálytalan.
Tippem szerint inkább szabálytos.
Több tényezőtől is függ, hogy szabályos-e.
Nem tudom.
Egyéb.
10 szavazat
 1/3 A kérdező kommentje:
*"tippem szerint inkább szabályos" az a válaszlehetőség; véletlenül van ott egy plusz 't'.
tegnap 13:20
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez régen történt és most jutott eszedbe?🤣🤣🤣
tegnap 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 MDaniel98 ***** válasza:
Ez nagyon traumatikus érzés lehet, ha így benned maradt.
tegnap 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!