Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Nem sportszerűtlen és gyerekes...

Nem sportszerűtlen és gyerekes dolog, hogy a magyar kommentátor az ellenfél jó megmozdulásai után rendre hozzáfűzi, hogy “sajnos”?

Figyelt kérdés
Az M4-en kb 5 perce nézem a német-magyar nemzetek ligája meccset, ez alatt legalább 2-3x fűzte azt hozzá a sikeres német megmozdulásokhoz, hogy “sajnos”

szept. 7. 22:00
A kérdező szavazást indított:
De igen, szerintem is az
Szerintem ez így normális mindenhol a világon
Ez a sportszerűség magyar módra, vagyis ez így normális, legalábbis. Magyarországon
14 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
De, dehát ugyanez volt a nyári foci EB-n is, Hajdu B-nek ilyen a stílusa…na meg a közmédia el is várja tőle ezt.
szept. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
engem jobban zavar a 0-3, mint a kommentátor:D
szept. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyszer véletlenül pozitívan nyilatkozott az egyik átadásról vagy cselről, utána mintha észbe kapott volna, külön hozzátette hogy “sajnos”. Gondolom retteg, hogy enélkül hazaárulónak tartják mi? Annyira röhejes ez a magyar nacionalizmus. Miért nem lehet ezt is egy kicsit nagyvonalúbban csinalni? Miért kell ez a nevetséges pitiánerség még ebben is?
szept. 7. 22:10
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
0-5... no comment. hajrá Szvolazi, csak így tovább...
szept. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!