Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A károgók szerint Szoboszlai...

A károgók szerint Szoboszlai hogy került a liverpoolba?

Figyelt kérdés

Szerintem szerintük az történt hogy egy nap futott a busz után mert lekéste aztán azon kapta magát hogy a liverpoolban fut, elvégre az BÁRKIVEL megtörténhet még a BOTLÁBÚAKKAL is hogy egy liverpool szintű csapatban játszik azelőtt pedig németország második/harmadik legerősebb csapatába játszott (lipcse) amit világ szinten a 10-15 legerősebb csapatnak mérnek. Szóval szerintem mindenki óvatosan fusson a busz után mert még a végén a Real Madridnál vagy a Manchester Citynél találja magát!


Szerintem ezt gondolják ami kicsit szomorú mert nyilván nem véletlen igazolták le és nem véletlen teszik be kezdőbe és küldik be a pályára meg nem véletlen ad gólpasszt és rúg gólt, vagy ezek az emberek szerint ez mind csak "szerencse" ? gondolom Mbappé is csak szerencsétlen volt mikor a PSG nél hónapokon át látni nem lehetett mert a pályán nulla teljesítményt ért el és fél évig kritizálta mindenki, gondolom az meg csak "szerencsétlenség" de mikor Szoboszlait lecserélik a 86 percben akkor "JAJ KIPUKKADT A LUFI! IRÁNY MEGYE 3!" 🤣🤣🤣



Szóval szerintetek mit gondolnak a károgók? hogy került be Szoboszlai a liverpoolba?



tegnapelőtt 21:33
 1/10 A kérdező kommentje:
Jöhetnek a hisztis utálkozó élettelenek kommentek, alig várom hogy nevessek rajtuk 😁
tegnapelőtt 21:34
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
A legjobb orosz énekes akkor is én vagyok.
tegnapelőtt 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Nekem s kedvenc karogós teóriám, hogy Orbánék fizettek meg intézték az egészet. Annyira random hülyeség és van aki komolyan gondolja
tegnapelőtt 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%
Napi Szoboszlais-kérdés level99999.
tegnapelőtt 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%

Irigy, primitív, focihoz semmit nem értő károgók próbálják levezetni a frusztráltságukat egy profi focistán. Semmi új, mindig voltak, lesznek ilyenek, de Szoboszlai esetében ez valami új szintet lépett náluk. Nemcsak itt, de az egész magyar sajtóban hozzászólásoknál új szintet lépett az irigység bizonyos romlott embereknél.

Nem kell velük foglalkozni

tegnapelőtt 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%
Szvolazi Szvolazi, jövő nyáron irány a Brighton.
tegnapelőtt 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%

Jürgen bácsi át akarta rendezni a középpályát, a kiszemeltek közül Szoboszlai volt az egyik akit hajlandóak voltak eladni, úgy került oda. Ez tény. Arról meg lehet vitatkozni, hogy Liverpool szintű játékos-e, vagy benézték az Anfield Road-on. Nem ez lenne az első, nem is az utolsó eset, hogy nem azt a szintet hozza egy labdarúgó, amit az új klubbja elvár tőle.

Ha én Liverpool szurkoló lennék, én nem lennék elégedett a teljesítményével az biztos. De ti csak sztároljátok nyugodtan, ha nektek az jólesik. Előző szezonban volt 3 gólja és 2 gólpassza a bajnokságban. Szóval inkább én röhögök egy jót a sok divatmajom Liverpool szurkolón. 😀😂🤣

tegnap 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
jah elég vicces. sok divatdrukker. Aztan meg majd mikor megy a süllyedztőbe, mint Dzsudzsák és a migráns csapat Fradiban köt majd ki, akkor szidni fogja mindenki. Szvolazi-Majmok.
tegnap 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%
Egyszerű a képlet. Szoboszlai kitűnt az átlagból, semmi extra, de a pénzesebb csapatok simán bevállalják, hogy nem horror összegért megvesznek egy tehetséget aztán ha szerencséjük van, bejön a dolog, vagy náluk lesz jó vagy egy vagon pénzért adják tovább, ha nem, meg buktatják a csikócsapatba vagy próbálnak tőle megszabadulni. Szerinted Szoboszlai melyik lesz a végén?
tegnap 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#7


"Ha én Liverpool szurkoló lennék, én nem lennék elégedett"


Nyilván az edző sem elégedett vele ezért játszik ennyit :D logikus logikus...


#8


"Aztan meg majd mikor megy a süllyedztőbe" nem tudommi az a süllyedztő de aki ennyire rinyál az nyilván még írni sem tud :D

tegnap 18:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!