Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért van, hogy Szoboszlai...

Miért van, hogy Szoboszlai sokkal jobb eredményeket ér el a Liverpoolban, mint a magyar válogatottban?

Figyelt kérdés

A tegnapi Szoboszlai gól után gondolkoztam ezen.


Tudom-tudom, több pénzt kap, ezért jobban odateszi magát blabla… de nem hiszem hogy ennyi.


Meg láttam, hogy valami interjúban mondta, hogy a magyar válogatottban begörcsöl mert hogy nagyobb rajta a nyomás.


Érdekelne a véleményetek.



tegnap 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Egyszerű a képlet: fényévekkel jobb játékosok veszik őt körbe a Poolnál mint a válogatottnál.
tegnap 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Mert Liverpoolos focistákkal együtt van a pályán, nem másod/harmadrendű focistákkal.
tegnap 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Egy igazi jó játékos 💩csapattársakkal és csapatban is kiemelkedő, Szoboszlai viszont csak akkor jó ha jó csapat veszi körül. Túlértékelt
tegnap 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%

Milyen eredményt ért el eddig a Liverpoollal? Egy Ligakupát nyert tavaly. Ennyi.


A válogatottat kilőtte a 2021es EB-re Izland ellen. A 2024es EB-n részt vett. (úgy, ahogy...) Szerintem ezek nagyobb sikerek, mert a válogatott nem arról volt híres az utóbbi 30 évben, hogy tornákra járjon. Jó, jó. tudom. létszámemelés, más sorsolási szisztéma, több továbbjutó...stb... de akkoris. A 3. EB-n vettek részt zsinórban. A Liverpoolnal meg szinte kötelező a BL-szereplés.

tegnap 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

Várjuk már meg mit mutat a Liverpoolban, mert eddig egy fél szezont játszhatott a sérülése miatt, amikor visszatért egy összeomló csapatba érkezett Klopp távozása miatt. Most meg új edző, teljes felfordulás. Ha a Liverpool nem fog hatalmas bakikat hozni amit már meg is kezdett, akkor a bajnokság 2.-3. helyére várható és BL menetelés. Egy ilyen csapatban Szoboszlai megmutathatja azt, hogy mekkora kiváló tehetsége van, a magyar válogatottban sose.


#3


Akkor pl Haaland is egy 💩 mert a norvégok sem mentek sokra az EB-n ugye

tegnap 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
36%
Szerintem Liverpoolban és a válogatottban is nagyon jól játszik. Nem lehet különbséget tenni.
tegnap 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%

Én nem esem tőle hasra.

Nem egy nagy spíler ő!

Magyar szinten kiemelkedő, de annyi hazugség veszi körbe a személyét, a nimbuszát, amit nagyon sokan benyalnak, akiknek fogalma sincs, ki ő, ki volt 10 éve.

Egy Poolban ő egy középszer játékos: 10 meccsből van 6 közepes, 3 viszonylag jó, 1 kifejezetten jó vagy kiemelkedő. Egy 70 misire tagsált játékostól én azért többet várnék, bár tény, a felét sem éri - túlárazott, túlsztárolt játékos.

Több a meki, mint az alázat vagy az érettség, a morál.

tegnap 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#5 haaland jó a válogatottban is! Csak a norvégok a 💩-ok
ma 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!