Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mért van olyan magasan a...

Mért van olyan magasan a röplabdázók feneke?

Figyelt kérdés
Télleg olyan, mintha magasan lenne, vagy felfelé pucsítanának... Furán hangzik, de már több röpisnél is megfigyeltem. Hosszú lábuk van és nagyon dudorodó fenekük, amit mintha fennhordanának. Lehet hülye vagyok, de ez már 2 éve foglalkoztat legalább...
2009. jan. 6. 23:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez is aranyos kérdés. Én nem láttam semmilyen "fura" elváltozást. Nyílván azért van olyan magasan, mert eleve magasabbak, mint egy átlag nő. :DD

Különben ez olyasmi lehet, mint a focisták O lába... Lehet a sporttól. :D

2009. jan. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia!


Lehet, hogy igazad van :) Köszi a választ!

2009. jan. 7. 16:55
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Az meg se forduljon a fejetekben, hogy azért mert izmos...
2009. jan. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Ezen nagyon jót nevettem, mert én is röpiztem jópár évet :)

Magasak -> a fenekük is magasan van, és sokat ugrabugrálnak -> izmos, kerek fenék.

Remélem segítettem...

2009. febr. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
193 cm vagyok és röpizek izmos de nekem nem magas !!!!
2010. ápr. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
hááát nem tudom én is röpis vagyok de nem láttam még magamon semmiféle elváltozást:'D majd szólok ha lesz valami. :'D amúgy adom . sokat ugrálunk .szögdelünk .ezért izmos.
2010. okt. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is röpiztem, de nekem sem lett olyan... Viszont néhány embernek tényleg olyan:D De az amúgy is, nem csak a röpitől... Volt csapattársam, akinek hasonló, mondjuk nem durván, de hasonló, mint ahogy mondod, pedig ugyanazt és ugyanannyit csinált, mint mi:)
2012. márc. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Aranyos kérdés.

Szerintem a két dolog nem függ össze.

2012. máj. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!