Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ajánlott döntetlen vélemények....

Ajánlott döntetlen vélemények. Mit gondoltok a mairól (és a következőkről)?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy beszélgetést indítani, ahol a tippmix álltal döntetlennek ajánlott meccseit vesszük gorcső alá.


Régebben "sportot űztünk" egy ismerősömmel avval, hogy megnéztük, ha nem döntetlen - és sűrsűn van ilyen-, akkor melyik meccs, és miért.


Én elsősorban a formát, a tabellát és az egymással játszott meccseket bézem. Esetleg a csapatok értékeit.


Mai (2024. 08. 15.) ajánlat:


Vojvodina - Maribor, EKL selejtező


Wisla Krakkó - Trnava, EKL selejtező.


Slask Wroclaw - St. Gallen, EKL selejtező.



aug. 15. 09:54
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

A tegnapiból egy jött be. Egy délamerikai.


13án három angol meccs volt, magas szorzókkal, abból 0 jött be.

A mai meccsekről a véleményem:


1X kéteséllyel. A Vojvodina szerintem jobb, de a Maribor is jól szerepel.


1X, bár itt lehet meglepetés a Trnava álltal.


3. Neg meg igazából 12, de ott is lehet döntetlen.


És tegnap este egy másik meccset is kiszúrtam, 16-ára:

Nacional Montevideo - Sao Paulo, Cupa Libertadores. De itt igazából X2 inkább.


Vélemények?

aug. 15. 10:01
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

"A tegnapiból egy jött be. Egy délamerikai."

Azoknál viszonylag nagy esélye van a döntetlennek. Persze ezt a fogadóirodánál is jól tudják.

aug. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Vélemények?


Volt egy jó topic (kérdés) itt. Ment is sokáig.

aug. 15. 12:55
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Európai kupák selejtezőire nem érdemes kimenetelt fogadni, új szezon, átalakult játékoskeretek, edzőváltások, egymást kevésbé ismerő csapatok játszanak stb.
aug. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Vojvodina eddigi mérlege elég rossz. Szerintem inkább a Maribor felé billen a mérleg, bár hazai pályán lesz a Vojvodina így benne lehet a meccsben egy 1-1.


A Krakownak futnia kell az eredmény után, ami miatt jobban kinyílhatnak és lehetőséget adnak az ellenfélnek kontrára. Eléggé megszórták mostanában őket. A szlovák csapat se fogja szigorúan betolni a buszt a kapu elé, mert 2 gólos előny sosem életbiztosítás. Szerintem itt egy gólos szlovák győzelem lesz.


A svájci gárda is gyanús, hogy megpicsázza a lengyel ellenfelét.


Én inkább a Puskás - Araratra mondok ikszet és az Athletic Bilbao - Getafe is erősen sanszos annak ellenére, hogy első bajnoki és nem tudunk sokat a két spanyol együttes jelenlegi formájáról.

aug. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#5


Na ez egy jó hozzászólás volt! Köszönöm. Ilyenek kellenek.

Van benne valami amit írsz. Elsőre végül a Maribor vagy Xre tettem. Többinél lengyelek, vagy X.


Holnapival este jelentkezem.


- ezt az Araratot meg ma olvastam itt. Ahhoz nem tudok bozzászólni. Végülis lehet X.


Na és a Betis - Girona?

aug. 15. 17:35
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
#6 Ott szerintem két gólos Girona siker.
aug. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

A lengyel csapatok a fenti tippek során nyertek.


A Vojvodina rendes játékidőben 1:0. - Egyik sem lett döntetlen. Rendes játékidőben.


#5 tipje Bilbao - Getafe X, ahogyan a Puskás és az Ararat is, X, mégpedig 3:3. Puskás továbbjutott összesítésben.


A HOLNAPI (08. 16) AJÁNLÁSOK:


- Dep. Tarma - Melgar, Peru

X vagy 2.


- Brescia - Palermo, Olaszo.

Személy szerint én olaszra nem fogadok, bár elég érdekes eredmények is vannak, a döntetlenek mellett. Itt talán a Palermo.

-Sportivo Luqueno - Guarani Asuncion, Paraguay.

1 vagy X


Illetve a "második vonal" szelónél van egy francia 2.

-AC Ajaccio - Rodez Aveyron

Szerintem: 1 vagy X.


Vélemények, esetleg más tippek?


Különben a tippmix rendszere totál ikszesnek.se látszó meccseket, honnan szed? Lásd a fenti angol meccsek.

aug. 16. 00:07
 9/11 A kérdező kommentje:
A fent említett délamerikai szintén döntetlen.
aug. 16. 10:01
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Majd megnézegetem őket nem sokára és leírom a véleményem. Tegnap az ikszes tippjeim bejöttek.
aug. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!