Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szoboszlai Dominikot miért...

Szoboszlai Dominikot miért tartják sokan túlértékelt sportolónak?

Figyelt kérdés
Szerintem Milák Kristóf sokkal, de sokkal túlértékeltebb nála. Dominik legalább megküzdött a sikerért.

aug. 12. 13:45
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
A magyarok híresek arról hogyha valaki jó csapatban játszik akkor ő az isten. Csak a magyarok zengenek odákat róla a külföldiek magasról leszarják dominikot! (És milyen jól teszik)
szept. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%
Én foci rajongó vagyok de így is belátom hogy egy nagyon túlértékelt sport! A magyar válogatott és a játékosai szarok, van jó sok sport amiben legalább jók is vagyunk (pl:úszás-milák vagy akár a vívás) de mindenki csak a válogatottat szponzorálja, támogatja. Sok sportban tehetségesek vagyunk de csak a béna majom válogatottat tiszteli mindenki.
szept. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
0%

Tehat akkor csak magyar az a 2,5 millió követő instan 😂


Milák meg annyira híres hogy egy hónappal ezelőttig azt sem tudtam hogy a világon van.

Csak itthon van több úszó, akinek több aranya van mint neki

Ráadásul nem csak egyszamos úszók mint milák, aki úgy viselkedik mintha ő szarta volna a spanyol viaszt.


Tudod kik a híres úszók? Phelps, Marchand, vagy dressel. Na ok híresek, mégsem vonulhatnak úgy mint ez a retardált ősember

szept. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
75%
#13 Milák nagyon fiatal te óvodás még jó sok vissza van neki de már ismeri a nevét a fél világ és több sikert is elért! Szoboszlai szinte semmit nem csinált eddig karierrje során a legtöbb liverpooli azt sem tudja hogy kicsoda 😂😆
szept. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
0%

Látom itt is nagyon imadjatok milák popsijat

Csak tudnám hogy miért szeretnek neki ennyire nyalizni az emberek


Érdekes, a kos Hubert is EB VB és most már olimpiai bajnok, 21 évesen de ot mégsem nyalják ennyire körbe, közel sem


Az úszásban meg max 30 évesen vége, melák meg ha így viselkedik la-Ben már ott sem lesz

szept. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

Látom itt is nagyon imadjatok szobika popsijat

Csak tudnám hogy miért szeretnek neki ennyire nyalizni az emberek

Érdekes hogy Milák vagy bármelyik más magyar sportoló jó is legalább abban amit csinál és sok sikere van. De őket nem nyalják ennyire körbe, közel sem mit a kis két ballábas szobit.

szept. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%
# 15 te már hányadszorra írsz választ ez a kérdés alá? Te vagy az egyedüli aki védi itt a Szoboszlait. Kb már 4 szer írtál ide
szept. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
0%

És ti hányszor fogtok meg nyalizni a kőbunkó milaknak a semmiért?

Mi az istent szerettek rajta?

Több ezer olyan olimpikon van mint az

Egy nyilatkozatból lejön hogy azt hiszi ő a föld istene


“Ha egy átlagember, rajongó látni akar’

Én vagyok A milák Kristóf


Pfff ne nevetséges

szept. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
Milák az aktuális világcsúcstartó 200m pillangón. 2x olimpiai bajnok, 2x olimpiai ezüstérmes, hogy csak a legnagyobb dolgokat említsem. Sok mindent lehet rá mondani, de azt nem, hogy semmit nem ért el
szept. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
#18 nincsen sok olyan jó úszó mint ő viszont egy Dominik teljesítményű/szintű játékosból van több millió.
szept. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!