Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Lehetek kosaras alacsony...

Lehetek kosaras alacsony lányként?

Figyelt kérdés

16 éves, 158 centis lány vagyok kb olyan 7-8 éve kosarazom. A csoportban én vagyok a legalacsonyabb nyilván minden lány ilyen 175-nél magasabb. A tornasorban eggyel előttem levő lánynak is az álláig érek kb. Kisebb versenyekre, háziversenyekre ilyen kisebb egyesületek elleni hétvégi meccsekre gyakran, szinte azonnal beválogatnak a csapatba, mivel nem vagyok rossz játékos a legjobban én dobok kosárra. Általában meg is nyerjük ezeket a versenyeket. A nagyobb versenyekre viszont nen nagyon visznek engem, max cserejátékosnak. Megkérdeztem az edzőmet hogy mizu, és szépen elmagyarázta hogy mivel elég alacsony vagyok, nem lehetek profi játékos. Hát mondom ilyen nincs és a barátnőm is mellém állt és mondta hogy én tudok a legjobban védeni, meg kosárra dobni, és hogy ez nem igazság hogy csak cserének vagyok jó.



Szóval ez eléggé letört mert imádok kosarazni és szeretnék versenyezni is de nem tusom lehetséges e. Mi a véleményetek?



aug. 9. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Irányító lehetsz de lehet tényleg alacsony vagy.
aug. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
persze, nem kell mindenkinek zsákolni
aug. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Hobbikosaras a telepi dühöngőben bármikor.
aug. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
aug. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!