Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » FIFA döntése hogy minden...

FIFA döntése hogy minden labdarúgó válogatott a cimere fölé kirak annyi csillagot ahány világbajnokságot nyert?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ez nem újkeletű dolog. De régebbi világbajnokságok fotóit nézve azt tapasztaltam hogy korábban nem minden válogatott rakta fel a mezére a csillagokat. Pl a 86- os mexikói vb-n, sem az Argentín sem az NSZK mezén nem voltak csillagok. De pl a Brazil mezén már akkor is látható volt a három csillag. Mostanában már mind a nyolc nemzet aki vb-t nyert, kihelyezik a csillagokat vagy a Spanyolok, Angolok esetében az egy csillagot. A kérdésem hogy ez a FIFA döntésére lett teljesen általános? Mert furcsa lenne nekem ha az országok akik eddig nem helyezték fel, most hirtelen egyszerre gondolták fontosnak felhelyezni.
júl. 29. 17:58
 1/1 anonim ***** válasza:

A Fradi címer felett is van 3 csillag.

A 3 VB győzelme után.

:)

aug. 1. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!