Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » NB 3, NB 2 és NB 1 magyar...

NB 3, NB 2 és NB 1 magyar labdarúgó bajnokságokat melyik csatorna közvetíti? Az egészet közvetítik vagy csak azt amikor már az NB 1 csapati kialakultak?

Figyelt kérdés
júl. 27. 08:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az NB1-es bajnoki mérkőzéseket az M4sport/DunaWorld csatorna szokta közvetíti, ahogy néhány fontosabb NB2-es mérkőzést is. Az NB3-as mérkőzések meg tudtommal egyik magyar sport csatorna sem közvetíti, esetleg YouTube streameket lehet nézni róla.
júl. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jól értem az NB 1 összes mérkőzését közvetíti az M4 sport/Duna World, vagy ez em lehetséges mert van párhuzamos meccs? NB 2-ből pedig csak néhány meccs kerül képernyőre jól értem?
júl. 27. 08:16
 3/11 A kérdező kommentje:
nem lehetséges
júl. 27. 08:16
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az összes NB1-es mérkőzést közvetíteni szokták, mert nem egymással párhuzamosan rendezik a mérkőzéseket, hanem különböző időpontokban. Kivéve a záró fordulót, mert ott előfordul, hogy 2 meccset is egy időpontban játszanak, de akkor is mindkettőt közvetítik a köztévé csatornái. NB2-es mérkőzések közül pedig csak az úgymond nagy múltú összecsapásokat közvetíti a tv például egy Vasas-Honvéd mérkőzést.
júl. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
2es mivel az m4sport es a Duna World két különböző csatorna, így lehet kozvetíteni parhuzamosan
júl. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

köszönöm

Kupa jár az első helyen végző csapatnak? Vagy valami más jutalom az első (esetleg még a második és harmadik) helyen végzett csapatnak?

júl. 27. 16:26
 7/11 MGéza ***** válasza:

Nem tudom eldönteni hogy unatkozol és troll vagy, vagy azt sem tudod, mi az a labdarúgás? Szerinted mi jár a győztesnek? Bajnoki aranyérem a csapattagoknak és vándorkupa, ami mindig az aktuális bajnoknál van. Az NBII-III, alacsonyabb osztályok csapatai éves kupát kapnak amit náluk marad. Amúgy az összes aktuális versenykiírást itt érheted el:

[link]

júl. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem vagyok troll. Csak nem tudtam ez miről szól, kupáról vagy hogy aki ezt a versenyt megnyeri, tovább megy valami más bajnokságra.

Az EB-t és VB-t mindig nézem, de a magyar bajnokságot eddig soha nem néztem,ezért kérdeztem.

De úgy látom ezen az oldalon már bármit kérdez az ember abból mindig csak baj van. Kíméljetek a további válaszoktól inkább köszönöm. Te vagy troll utolsó hogy a kérdéshez nem illő választ és sértegetést írsz.

júl. 28. 08:28
 9/11 MGéza ***** válasza:

"Te vagy troll utolsó hogy a kérdéshez nem illő választ és sértegetést írsz."

Pedig ennél részletesebb választ bajosan kaphattál volna, mint a hivatalos versenykiírásokat, ahol a 10-es pontban fel van sorolva, hogy kinek milyen jutalmazás jár. Én is köszönöm, hogy megköszönted.

júl. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
az volt a sértő hogy nem tudom mi a foci
júl. 28. 11:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!