Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Örülsz, hogy Spanyoloroszág...

Örülsz, hogy Spanyoloroszág nyerte az EB-t?

Figyelt kérdés

Én először úgy voltam, hogy csak nekünk szurkolok. Aztán amikor kiestünk megnéztem mennyire játszanak tetszetős focit mások. Régen a Hollandusokat szerettem Gullit, Van Basten, Bergkamp, Kluivert miatt. Most a franciákat meg a németeket akartam, hogy kiessenek a politikájuk miatt. Szép focit a spanyolok meg a portugálok vittek. Az angoloknak szerencséjük volt. Ha a szlovákoktól kiestek volna, 1 percen múlót kitt kapott volna Sausgate. Így is már a csoportmeccseken is fel voltak háborodva a szurkolók.


Így hogy a spanyolok győztem elégedett maradtam.



júl. 15. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én örülök neki. Persze, az lett volna a legjobb, ha mi nyerjük, de hát másképp alakult. :D


A spanyolok az egész EB alatt remekül szerepeltek, megérdemelten nyertek. A döntőben is jobbak voltak. Tény, hogy az angolok gólja is szép volt. Az is tetszett, hogy nem 11-es szenvedés lett a vége.

júl. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem igazán, minden tornán az olaszoknak szurkolok, miután a magyarok kiestek.
júl. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Alapvetően nagyon nem kedveltem a spanyolok játékát, amivel 2008-2012 között három nagy tornát is megnyertek, a labdabirtoklási fölényre építő, kevés gyors támadást eredményező meddő passzolgatástól a falra tudtam volna mászni, viszont De La Fuenta és a két gyors, technikás szélső Williams és Yamal teljesen más dimenzióba emelte a spanyol csapat játékát, nekem tetszett amit mutattak az Európa-bajnokságon, a direktebb, gyorsabb, sok helyzettel járó támadójáték. Teljesen megérdemelték nyerték meg az Eb-t, ők játszottak a legjobban, minden meccsük nagyon élvezetes volt, üde színfolt voltak ezen az egyébként rettentően unalmas és egysíkú Eb-n.
júl. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen.A nagy csapatok közül csak a spanyol érdemelte meg.
júl. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
17%
Cucurella kezezésénél elmaradt sípszó miatt nyerték csak meg. Remélem a bírót menesztik aki nem fújt büntetőt és ezzel megfosztotta a házigazda Németországot az EB trófeától.
júl. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
Nem mert nem volt hosszabbítás, utána ráértek volna nyerni.
júl. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6%

... Uruguay, Argentína tudott örömet okozni, mindkettő döntetlen lett.

:)


.

júl. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 MDaniel98 ***** válasza:
100%
Örülök neki, hogy nem az angolok nyertek, ilyen játékkal nem éreztem volna megérdemelnek. Én a németeket vártam a döntőbe, de így sem vagyok csalódott, Yamal sikerének különösen örülök.
júl. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
37%
5 les volt előtte
júl. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!