Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tippmixpron más is fogadott...

ASegélyember kérdése:

Tippmixpron más is fogadott végső győzelemre akinek nem hagyták jóvá az összeget?

Figyelt kérdés
Már rövid időn belül a második eset hogy meglopnak ezek a szerencsétlenek kezdem nagyon unni. A szelvény eltűnt, múltkor amikor hívtam őket egy sóhajtozós nő vette fel aki még engem akart hülyének nézni. Küldtem neki képernyőképet a szelvényről de semmi pedig mondta hogy megnézi. Most sem bíztam bennük így a szelvényről van képem de nem tudom ér e valamit. Fogyasztóvédelem mit tud ezzel kezdeni? Más volt már náluk hasonló miatt?

júl. 15. 05:43
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Tehàt konkrétan úgy használom a bónuszt hogy nem is akarom használni? Vicces ez a rakatfos oldal….megyek át máshova
júl. 16. 17:51
 12/18 anonim ***** válasza:

Ember nem tudsz normalisan fogalmazni.


Egyszer azt irod hogy megigenyelted, maskor azt hogy nem akartad hasznalni. Dontsd mar el.


Ha megigenyelted akkor megkaptad. Ha megkaptad es volt bonuszegyenleged akkor a fogadasodat a bonuszegyenlegbol tetted, mert amig van bonuszod, abbol vonja le a tetet. Ha viszont lejar a forgatasi hatarido akkor minden fuggo fogadas torlodik, ahogy a bonusz es abbol nyert penz.

júl. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Megigényeltem, azt gondoltam, hogy majd megnézem hogy kell használni de véletlenül se akartam felhasználni. És a sima egyenlegemből ment le pénz, a bónusszal még csak nem is találkoztam. Tehát konkrétan nem láttam bónuszt, a sima egyenlegből ment le a pénz. Mintha meg se igényeltem volna csak îgy meg se kapom. Ezért nem értem. Viszont már nem ez az első hasonló alkalom. Legutóbb 30.000 forintom volt, fogadtam 1800 forint értékben és 25.000 forintom lett. Felhívtam őket hogy ez meg mi és azt mondta nekem nem volt 30.000 forintom, ő csak ez alatti összegeket lát. Volt képernyőképem, erre egyből mondta hogy jó küldjem el, megnézi. Azóta nézi. Most meg ez. Kezd elegem lenni belőlük, csap papíron nem tudok mindig fogadni mert hétvégén zárva van. Kellene valami megbízhatóbb oldal mert ez már szánalmas.
júl. 16. 21:20
 14/18 anonim ***** válasza:
Nyitni kell egy lottózót.
júl. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
59%

Garantalom hogy te vagy a hulye..


Megismetlem. Ha megigenyelted akkor megkaptad. Ha megkaptad akkor azt hasznaltad. Ha azt hasznaltad akkor a forgatast idore be kell fejezni kulonben mindent elvesznek.

júl. 17. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Mindig tudom mit használok. Ha így van megmagyaráznád hogy azelőtt miért loptak meg? Kicsit sok a “véletlen egybeesés” hiszen azt biztos hogy nem számoltam el. Akkor is csak keresték a kifogásokat ahogy most is.
júl. 17. 07:41
 17/18 A kérdező kommentje:
Egyébként meg nyilván levenném egyből hogy valamit nem jól csináltam de azért így hogy másodjára lett ilyen gyanússá vált. Főleg hogy első alkalommal nem volt semmi kifogásuk csak hebegtek habogtak…de rohadt könnyű úgy ugatni hogy nem te vagy ebben a helyzetben. Te nem gyanakodnál ha másodjára történne veled ilyen rövid időn belül? Úgy látom nagyon átverhető ember lehetsz ha erre nem a válasz.
júl. 17. 07:46
 18/18 anonim válasza:
Szia! Mi lett még lett a pénzed? Engem is átvertek ezek a rohadékok
júl. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!