Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tippmixpron más is fogadott...

ASegélyember kérdése:

Tippmixpron más is fogadott végső győzelemre akinek nem hagyták jóvá az összeget?

Figyelt kérdés
Már rövid időn belül a második eset hogy meglopnak ezek a szerencsétlenek kezdem nagyon unni. A szelvény eltűnt, múltkor amikor hívtam őket egy sóhajtozós nő vette fel aki még engem akart hülyének nézni. Küldtem neki képernyőképet a szelvényről de semmi pedig mondta hogy megnézi. Most sem bíztam bennük így a szelvényről van képem de nem tudom ér e valamit. Fogyasztóvédelem mit tud ezzel kezdeni? Más volt már náluk hasonló miatt?

júl. 15. 05:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

"nem hagyták jóvá az összeget?"


a fogadáskor?

júl. 15. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Az egyenlegen a győztes szelvény után.
júl. 15. 06:03
 3/18 A kérdező kommentje:
Megvan a szelvény ki van írva hogy nyertes de az összeg meg sehol…
júl. 15. 07:02
 4/18 anonim ***** válasza:

Jovairva nincs, nem jovahagyva.


Egyebkent naluk rendszeresen elofordul. Kell kis ido es jovairjak

júl. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Hát igen csak az egyiket már három hete hiába várom. Így ott a para hogy nem fizetnek. Meg velem ez sosem fordult elő vagy ha mégis akkor nem is kaptam meg végül soha.
júl. 15. 09:27
 6/18 A kérdező kommentje:
Konkrétan nem tudok egy bizonyos összeg felé menni mert mindig lenyúlnak😀pedig nem hiszem hogy az én pénzemen múlik a megélhetésük, max a napi doboz cigijük.
júl. 15. 09:30
 7/18 anonim ***** válasza:

Valahogy az ilyen posztoknál mindig össze vissza hablatyolás van a lényeg mellett...

Nagyjából 10 fogadóiroda tiltott eddig, de soha nem alkalmaztak ilyen módszereket. Ha nem akarják hogy nyerj, akkor

- csökkentik a szorzót,

- lekorlátozzák a téted/max nyereményed,

- kizárnak.


Nem fognak szelvényt eltüntetni magyar játékosoknak a magyar szrt szarján sem. Csesztesd őket, és válaszolni fognak.

júl. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Azt állítja bónusz egyenleg volt a bónusz meg lejárt mire lement a meccs. Konkrétan az egyenlegemből ment le az összeg amivel fogadtam nem kaptam semmi tájékoztatást arról hogy én megkaptam volna a bónuszt. Ez nem úgy van hogy vannak a bónuszok rámész és azzal fogadsz külön? Mert olyan biztos nem volt.
júl. 16. 15:50
 9/18 anonim ***** válasza:

Vicces vagy hogy nem tudod kaptal bonuszt vagy sem.

Ha friss reg volt es most fizettel be eloszor akkor kaptal bonuszt, mert az eb vegeig volt 50k depo bonuszuk.


Ha volt bonuszod akkor a tetedet a bonuszbol tetted. Viszont ha lejar a forgatasi ido akkor a bonusz elveszik es vele minden fuggo fogadas es nyeremeny.

júl. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
De az egyenlegemből ment le. Csak megigényeltem.
júl. 16. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!