Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A magyar GDP hány százalékát...

A magyar GDP hány százalékát kéne a labdarúgásra költeni, hogy a magyar válogatott megnyerje mind a 2028-as EB-t, mind a 2030-as VB-t? Ti bevállalnátok egy ilyen áldozatott ilyen célok miatt?

Figyelt kérdés

júl. 7. 14:42
 1/5 anonim válasza:
100%

Nekem tökmindegy, hogy mit nyernek meg, vagy mit nem.

De, amíg a tűzoltók nettó 250.000ért vonulnak ki, sok esetben fél rajjal, mert nincs ki a létszámuk, meg a kórházban 30-40 betegre jut 1 nővér éjszaka, addig 0, ismétlem nulla Ft-ot engednék költeni, 10+1 labda után futkorászó szerencsétlenre.

júl. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Semennyi nem elég, ezt pénzzel nem lehetne elérni, felesleges pénzkidobás lenne. pl. Katar házigazdaként se tudta megnyerni a saját VB-jüket, még a csoportból se jutottak tovább, pedig ott aztán bármennyire pénzt rátudnának szánni + a P$G se tud BL-t nyerni pedig az arabok pénzelik.

A VB-re már a kijutás is csoda lenne egyáltalán ettől a válogatottól.

Hogy egy klasszikus Hofit idézzek:

-Tudsz úszni?

-Nem.

-És ha megfizetlek?

júl. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
100% sem lenne elég
júl. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudást pénzen nem lehet venni. Ide hozhazod a legjobb edzőket, de egyszerűen ha ilyen botlábúak a magyarok és nincs bennük küzdeni akarás, csak a pénz hajtja őket akkor soha az életbe nem lesznek világklasszis szinten. Akikben meg nagy adottság van és van elhivatottság, szenvedély az már kisgyermekkorában kimegy külföldre és külföldi válogatottban fog focizni.
júl. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az összes játékos lefizetése nem tudom pontosan, hogy mennyibe kerülne, de a magyar gdp 100%-a (~200 ezer milliárd?) szerintem biztosan elég kellene, hogy legyen erre a célra.

Szóval megbundázva szerintem elérhető lenne a "diadal", máshogyan szerintem nem.


Vicces lenne, hogy a magyarok lennének ugyan a bajnokok, de pénzt egy fillért sem tudnánk fizetni nekik ezért, mert mindet a veszteseknek kellene kifizetni.

szept. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!