Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Minek van ennyi sok meccs az...

Minek van ennyi sok meccs az Eb-n? Ráadásul a fele nézhetetlen.

Figyelt kérdés
Ez unalmas.. Minek kell 1 hónapig húzni? És felvetődött, hogy növelni akarják a létszámot, legalábbis a VB-nél. Idiótaság.. Így is már eret vágok magamon a sok fos meccstől. Kell ez nekünk?

júl. 3. 01:02
 1/7 A kérdező kommentje:
Ennyi sok meccset nem is tudok követni, a fele kimegy a fejemből.
júl. 3. 01:06
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem kötelező nézni - mondom ezt úgy hogy amúgy egyetértek hogy a legtöbb meccs nagyon alacsony színvonalú sajnos. De tény, hogy nem muszáj mindet megnézni.
júl. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

Akkor mit szólsz a VB-hez majd 2 év múlva? 48 csapat, 104 mérkőzés, több mint 2x ennyi.

Egyébként nem kötelező nézni... bár vannak izgalmasabbak, pl. a mai osztrák-török kifejezetten jó volt.

júl. 3. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18%
A foci pénz és idő pazarlása!
júl. 3. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert minél több a meccs, annál nagyobb a profit.
júl. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én élvezem, mert szeretem a válogatott focit, legalább van mit nézni az M4-en, május végén kb mindenhol véget értek a bajnokságok, már a körmöm lerágtam mikor lesz végre foci, vártam nagyon a június 14-t. Bele se merek gondolni mekkora űr lesz, üresség érzés lesz a döntő után bennem :( ilyen MLS meg NB1 nem érdekel, azt nem nézem.
júl. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért, hogy az UEFA maffiának több bevétele legyen.
júl. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!