Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Cristiano Ronaldo be fog...

Cristiano Ronaldo be fog találni ezen az EB-n?

Figyelt kérdés

Most nem a szétlövésekre gondolok, hanem akcióból vagy akár tizenegyesből.

Drukkolok neki, hogy betaláljon, mert rossz látni a görcsös vergődését, meg hogy mekkora fék a csapatában.

Kicsit olyan, mint a szétplasztikázott 60+os nők, akik nem tudják elfogadni, hogy eljárt felettük az idő.



júl. 2. 15:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
A spanyolok ellen igen szerintem…de csak büntetőből.
júl. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
25%
Büntetőből már betalált. Bár lehet, hogy most nézed az ismétlést és nem tudod előre az eredményt szóval nem spoilerezem szét neked :D
júl. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog.


A 11-es párbajban betalálni pedig hivatalosan nem számít hagyományos értelemben vett gólnak.

júl. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

2-es.

“Most nem a szétlövésekre gondolok"

júl. 2. 15:50
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném. Nem nagyon megy már neki, és emiatt ráadásul egyre görcsösebb is. A franciák ellen meg megint nem hiszem hogy sok helyzete lesz, és esélyes hogy ott lesz a végállomás, ha mégsem, akkor a spanyolok ellen biztosan, és ott sem gondolnám hogy betalál. A csoportkörben lett volna esélye, nem tudott élni vele.
júl. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
#4 Ja jó, nem értettem mit jelent a "szétlövés". Ilyen formában még nem hallottam a tizipárbajt :D
júl. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Vízilabdában hívják inkább szétlövésnek a büntetőpárbajt.
júl. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Most majd igen.
júl. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
36%
Be találni, betalálhat, de a végén minden áron a franciáknak kell nyerniük, illetve a németeknek, mert rájuk fogadtam! Imádkozok a Jó Istenhez minden erőmből egész éjszaka!
júl. 5. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%
Nem lőtt gólt végül, csak a két büntetőpárbajban, de azokat hivatalosan nem számítják gólnak.
júl. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!