Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szereted Cristiano Ronaldot?

Szereted Cristiano Ronaldot?

Figyelt kérdés
Miért/miért nem?

jún. 14. 19:23
A kérdező szavazást indított:
Utálom
Semleges
Szeretem
Ő a GOAT ❤️‍🔥🐐
37 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Nem, mert nagyképű egoista
jún. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Nem. Egy nagyképű ripacs.
jún. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
Hisztis kislány
jún. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
Nem. Én a feleségemet szeretem.
jún. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
27%
Azt nagyon szwretem, amit a pályán játékban művelt. A személyiségét meg a hisztijeit viszont gyűlölöm benne. Nem értem h valaki ennyire őrült mód odateszi magát, akkor miért kell ilyennek lenni. És most ugyen még rosszabb kiadásban a Vini Jr. Ha ott a csapat, megy a játék, nála a labda, akkor top-top játékos. De abban a pillanatban, ahogy nincs jágékban alapda, vagy lejön a pályáról...dehát mindenki tudja. És nem ők az egyetlenek.
jún. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%
Egyértelműen ő és Messi meg még néhányjátékossal együtt ő is Goat! De egy egoista nagyképű paraszt. Messivel ellentétben aki visszahúzódó csendes békés ember persze ha felidegesítik akkor ő is mérges de inkább Messit választanám mint Ronaldot emberileg.
júl. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
20%
Nem. Egy pszichopata alsóbbrendű szar, aki a pszichopata zsidók miatt most sztárnak számít. Alapból utálom a hierarchiát, meg amit műveltek, rémálommá tették a földet. A domok irányítanak, én nem fogok olyan világban élni, ahol a másik születetten magasabb rendű, mint mások.
júl. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
20%
Ocsmány büdös náci. Dögöljön meg ronaldó, meg a hívei is.
júl. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
Te meg rasszista. Amúgy ő portugáliai.
júl. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
30%
Minden focistát útálok.
júl. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!