Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit gondoltok az un. károgókró...

Mit gondoltok az un. károgókról, a magyar válogatott kritizálóiról?

Figyelt kérdés

júl. 1. 13:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
99%
Nem tudom, még sosem hallottam róluk. Milyen kritikával illették a magyar válogatottat?
júl. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező, miért kellene feltétel nélkül imádni a válogatottat?
júl. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
41%
Mindig vannak károgók akkor is ha jól megy a csapatnak.
júl. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
#2 Nem kell ebben rációt keresni, agyhalott fideszes mentalitás, "aki nincs velünk az ellenünk". Plusz Orbán a saját hobbiját nemzeti prioritássá tette, így a birkáinak az a legfontosabb, hogy a botlábú banda sztárolva legyen, aki kritikával meri illetni a fényességes botladozásukat, az természetesen hazaáruló, baloldali migránssimogató lipsi.
júl. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
4, szerintem egyébként baromi sokat értanak pont ezzel, mert egy motiváció, a szurkolóknak való megfelelés a jó teljesítménnyel máris kiesik. Mi a francért hajtson, a pénze megvan, így is istenítik?
júl. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
63%

Nos, vegyük ketté a szurkolótábort:

1. Döntő részben az emóciókra hallgatók

2. Döntő részben a rációkra alapozók


Ha valaki emocionális, akkor tovább lehet bontani őket:

1a. Szélsőségesen imádók, istenítők

1b. Szélsőségesen reagálók

1c. Szélsőségesen visszatetszők


Ha valaki racionálisan gondolkodik, akkor viszonylag homogén csoportban vannak


Csoportok jellemzői:

1a. Szoboszlai istenkirály, csaló portugálok, angolok, essenek ki a f...ba. Ők mindig úgy drukkolnak, ahogy épp érzelmük diktálja, s mindenki, aki nem segíti a magyart, az ellenség, az bundázik, állandó összeesküvéseket sző


1b. Ha nyerünk akkor nagyon jók vagyunk, mentálisan erősek, látszik az akarat stb, amikor kikapunk, akkor pedig ilyen lélektelen játékot... nincs helyünk az EB-n. stb. Nagyon labilisak, mindig az eredmény tükrében értékelnek, élesen, sokszor konzekvens érvelést elhagyva


1c. Na ők a klasszikus KÁROGÓK! Mindig keresik a hibát. Ha 4-0-ra nyerünk, akkor biztos az ellenfél nem tette oda magát, senki nem csinált semmit, szabálytalan volt a gól, gyakorlatilag az 1a. csoport szöges tükörképe


2a. Akik racionálisak, azok szeretnek komplexebben, távlatokban és tárgyilagosabban gondolkodni. Statisztikai mutatókat hoznak, érveket, továbbvezetett érveket használnak. Ezekre alapozva értékelnek, s ignorálják a mainstreamet, kitartanak a racionalitásuk mellett... Ez gyakorta közellenséggé teszi őket, de sokszor a nyers őszinteséggel, analitikusan megközelítve a dolgokat, tisztábban látják a tényállást, mint azok, akik elfogultak, vagy épp érdekek képviselete mentén a médiában és/vagy a válogatott körül dolgoznak.



Ebből sztem kb kiderül, mi a véleményem az 1c. csoportról!

júl. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
21%
Azt hogy szánalmas, megkeresedett, pesszimista, élettelen emberek a többségük. Ilyen is csak ebben az országban van kb. hogy a saját nemzet ellen szurkolnak.
júl. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%
Én azt bírom a magyar válogatottban hogy tényleg magyarok játszanak. Ritkaság a foci bizniszben.
júl. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
70%
#8 Callum Styles, Milos Kerkez, Loic Nego.
júl. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én próbálom reálisan látni a válogatottat, az eredményeiket, az erősségeiket és a gyengeségeiket is.

Eredmény tekintetében teljesen reális az EB-szereplés, azonban a mutatott játék messze nem. A németek ellen játszottunk a legjobban, a másik két meccsen 10-20p-et leszámítva végig szenvedtünk. Így tehát ebben van hiányérzetem.

Sztem ez a 18. hely teljesen rendben van, vállalható és reális is; nem hiszem, hogy a mutatottak alapján érdemeltünk volna nyolcaddöntőt!


Kedves 8!

Styles, Nego, Orban, Kerkez... nem mondanám őket echte magyarnak. Lehet, van felmenőjük, de ha jól tudom, közülük senki sem beszéli érdemben a nyelvet, s nem tudom, tudja-e akár csak az egyikük is a Himnuszt.

júl. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!