Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ha olyan csapatok kijutnának...

Ha olyan csapatok kijutnának a foci vb-re mint Curacao vagy Puerto Rico, az elég fura lenne?

Figyelt kérdés
Curacao egy karibi sziget, Hollandia tengerentúli területe, Puerto Rico az USA társult állama. A válogatottjaik indultak a vb selejtezőben és továbbjutásra állnak a következő körbe. Persze ettől még távol állnak a kijutástól, de elég hülyén hangzana mondjuk egy Puerto Rico-Németország párosítás a vb-n.
jún. 28. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért hangzana hülyén? Ha olyan eredményt érnek el, akkor teljes joggal indulnak majd a VB-n. Ha meg nem érnek el eredményt, akkor értelemszerűen nem fognak indulni. Szerintem Grúziát se gondolta volna senki hogy továbbmegy a csoportkörből, aztán tessék. Meglepetések előfordulnak a fociban (is).
jún. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 MGéza ***** válasza:
100%
Ez a létszámbővítés velejárója, ha kijutnak, akkor nem fura.
tegnapelőtt 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Grúzia-Portugália, Észak-Macedónia-Hollandia meg Albánia-Franciaország meccsek is furának hangzottak, tűntek, pedig ezek ugye megtörténtek az előző 3 EB csoportköreiben, a felemelt létszám miatt hozzá kell szokni hogy lesznek még ilyenek a jövőben (vagy pl. 2004-es EB-n egy Lettország ott lehetett?! omg, vagy a 2022-es VB-n Katar). Ha valaki 25 éve azt mondta volna h majd ilyen csapatok is kijutnak, körberöhögtem volna…
tegnapelőtt 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Magyar válogatottnak sem lett volna helye az EB-n. Szóval ennyi erővel simán.
tegnapelőtt 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hangzana hülyébben, mint az Argentína - Jamaica, Belgium - Panama, Anglia - Trinidad és Tobago (mindegyik volt 1998 óta)
tegnapelőtt 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!