Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Igaza lehet ebben a videóban...

Igaza lehet ebben a videóban Csengének? Nem kéne megreformálni a foci EB-t, hogy ne lehessen taktikázni a csoport 3. hellyel?

Figyelt kérdés
[link]

jún. 27. 22:12
A kérdező szavazást indított:
Igaza van
Nincs igaza
11 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem nézek fogyatékos fideszeseket. Az is kamu amit kérdeznek. A kedvencei legközelebb játsszanak jól, ne mások bénázására meg balszerencséjére bazírozzanak.
jún. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Csenge, a fidesz fizetett propagandistája aztán tudja, hogyan kellene lebonyolítani a foci EB-t. Ez nem kérdés. Hiszen az origo is megírta, a portugálok azért kaptak ki, nehogy a magyarokkal kelljen játszani. 🤡 Ja, az már mellékes, hogy ebben a cikkben, csak az egyik mondatban 3 szarvashibát vétettek.
jún. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Az alap problémát az adja, hogy elkezdtek több nemzetet beengedni, mint amennyit egy nyolcaddöntő elbír, ezért muszáj kiejteni néhány harmadik helyezett csapatot. Lehetett volna szűkíteni a résztvevőket, de akkor Mo. eleve be sem jutott volna, akkor meg az lenne a hőbörgés oka.
jún. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
#3 pontosabban azért engednek át pár 3. helyezettet hogy elég csapat legyen a nyolcadddöntőben. ;)
jún. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#4 Na nem mondod. Ez ekvivalens állítás azzal, amit én mondtam. Azért ejtenek ki néhány harmadikat, mert túl sokan vannak a nyolchoz.
jún. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5 nem igazán, pont ezért írtam, mivel a körmérkőzés része a bajnokságnak, hogy senki ne menjen haza 1 meccs után. Ugyanakkor alapból csak a csoport első 2 helyezettje jut tovább, kiveteles esetben a 3, de te azt mondod hogy az első 3 jutna tovább, kivéve aki mégsem. Teljesen más az elv, csak azt nem értem hogy mit nem értesz ezen.
jún. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Független a magyar válogatott sosától van igazság abban amit mond,mert a harmadik fordulóban a játék minősége egyenlő volt a sarokba okádással.
jún. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#6 Úgy érzem elbeszélünk egymás mellett.


6 csoport van, összesen 24 csapattal. A nyolcaddöntőben van 8*2=16 hely.


Ha csak minden első és második helyezett jutna tovább, akkor az 6*2=12 csapat, marad 4 szabad hely. Tehát kell még 4 harmadik helyezett, hogy felteljen a nyolcaddöntő. Te erről beszéltél.


Én meg arról beszélek, hogy ha minden harmadik helyezett bejutna, akkor az 6*3=18, ennyi csapatnak viszont nincsen hely a nyolcaddöntőben, ezért kettőt muszáj kiejteni.


A két állítás ugyanaz, csak más oldalról fogja meg a dolgot.

jún. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
85%
A kedves hölgy szült ma már? Ha nem, akkor inkább azzal foglalkozzon. Meg az edények se fogják elmosni magukat.
jún. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!