Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Egyenlőre jól alakul a csoport...

Egyenlőre jól alakul a csoport harmadikok helyzete, mindenki bizakodó, nagy eséllyel meglesz a továbbjutás, most hol vannak a károgók?

jún. 20. 17:26
 1/7 Hellmano ***** válasza:
100%
0 ponttal elég nehéz 3.-nak lenni...ahhoz, még kellene a skótok ellni győzelem azt utána lehet nézelődni, hogy alakul a többi csoport.
jún. 20. 17:27
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

*Egyelőre

Egyelőre le kell győzni Skóciát, aztán lehet számolgatni.

jún. 20. 17:28
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg a magyar válogatott 0 ponttal áll a 4. helyen a csoportjában. Ezt tudod?
jún. 20. 17:41
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyenek illúziód, Skócia jó fizikális csapat, ők is átgázolnak rajtunk, mint 2018-ban is, azt is komolyan vették pedig “csak egy bari” meccs volt. Igazából nekik a 0:0 is jó lesz, akkor is 3.-ok maradnak.
jún. 20. 17:50
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#4

A 2 pont nekik is kevés lenne a továbbjutáshoz, főleg -4es gólkülönbséggel. Nyerniük kell, ha tovább akarnak jutni, viszont nekik az 1:0 is tökéletes, 4 ponttal fix továbbjutók lennének. Valószínűleg biztonsági játékot fognak játszani, vagy az elején próbálnak meg lőni egy gólt és ráülni az eredményre, vagy óvatosan elkezdik feltörni a magyar védelmet.

jún. 20. 17:58
 6/7 Hellmano ***** válasza:
100%
#5 Ha meg lesz az első gól utána kinyílik a másik csapat és támad eszeveszetten, mert a győzelem mindkét csapatnak kell. Írtam, hogy egy sók gólos meccset várok. Mindkét csapat nyerési kényszerben és rossz gólarányban van. Nyílván a Skótok jobb helyzetben vannak, mert ha nyernek 4 ponttal tuti benne lesznek a legjobb 4 harmadikban. Viszont nekünk a 3 ponttal, még csiszolni kellene a gól arányt is. De meglátjuk majd. (én ezt érzem most, hogy így lesz, ahogy kb. azt is hogy a Német-Svájc X lesz).
jún. 20. 18:02