Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A magyar foci kudarc után le...

A magyar foci kudarc után le kéne mondani Marco Rossi olasz szövetségi kapitánynak?

Figyelt kérdés
Vagy nem történt kudarc, esetleg tisztes helytállás történt, csak szerencsétlenek voltunk, vagy ennél jobb edzőt nem találnának a válogatottnak?

jún. 27. 09:48
A kérdező szavazást indított:
Távoznia kéne Marco Rossinak.
Nem kéne lemondani Marco Rossinak.
16 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Ha le nem is fogják mondatni, de szerintem az lenne a minimum, hogy vállalja a felelősséget és lemond magától, ez igenis kudarc volt, a Svájc elleni vereség az ő hibája is volt, nem működött a taktika.
jún. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
26%
Ma már volt egy ilyen kérdés, kb 2 órája írta ki valaki. Tegnap is voltak Rossi lemondásával kapcsolatos kérdések. Nem unjátok még?
jún. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem akkora nagy lebőgés nem történt, hogy emiatt leváltsák Rossit. Svájc és a németek is papíron erősebbek nálunk. Összességében a játékunk képe se nézett ki rosszul.

Kiestünk, ez van.


Bár amúgy szerintem se ártana valami vérfrissítés a közeljövőben (már ha van alkalmasabb ember a pozícióra).

jún. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Igen, 2 EB-ről kizúgott a csoportkörben a csapat vele, pedig 24ből 16 csapatba bekerülni nem nagy kunszt. A 2022es vb kijutást is bukta vele a csapat az albánok ellen.
jún. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%

Az a baj, hogy nekik ez nem kudarc, egyszerűen eszükbe sem jut, hogy a csapat és a szövkap feleős lenne.


Már magyarázkodnak, hogy Szoboszlai sérült (úgy indultak neki, hogy szuper, mindenki egészséges), fáradtak, hosszú volt a szezon, ellenünk fújtak, és különben is, a többi csapat direkt kiejtette a magyarokat.


Így a büdös életben nem lesz változás.

jún. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
#4 39 éve minden szövetségi kapitányunkkal bukta eddig a válogatott a vb-re való kijutást.
jún. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
47%

[link]


Ezután kellett volna, mégpedig azonnali hatállyal.

jún. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nem az ellenzékre kellene fogni, és megosztani a magyarokat a szöv.kap.-nak.

Csak hát talán akaratán kívül de a NER része lett Rossi is.


Gondold el annyi pénz van alá téve amennyit akar Orbán által.

Emberanyag elvileg megvan hiszen jó nevű külföldi bajnoki ligákban fociznak a légiósaink.

Akkor nyilván szövetségi kapitányi szinten van gond.



Csak felteszem a kérdést és ha keservesen más csapaton veresége által 1 kiszenvedett góllal továbbjut a válogatott és ott elverik 5-0-ra az jobb lett volna? Rendszerszintű problémákat megoldott volna a tudat hogy lám továbbjutottunk mint 4. legjobb harmadik a csoportokból?

jún. 27. 10:37
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Mit vártál, EB-győzelmet? A reális elvárásoknak megfelelt a csapat. Miért kellene lemondani Rossinak? Százszor inkább ő, mint egy Egervári vagy Pinyő.
jún. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%
Én azt vártam, hogy Romániát megelőzzük. És Szlovákiát. Esetleg Szlovéniát. De legalább Grúziát.
jún. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!