Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ha Skócia legyőzi vasárnap a...

Ha Skócia legyőzi vasárnap a magyar válogatottat, akkor Marco Rossi várhatóan le fog mondani a szövetségi kapitányi posztról a csúfos EB szereplést követően?

Figyelt kérdés
2 mérkőzést követően a magyar válogatott 0 ponttal és 1:5 gólaránnyal csoport utolsó. Én a skótok tegnapi mérkőzését látva nem látok esélyt arra, hogy a magyar válogatott le tudná győzni őket. A védelmük nagyon jól szervezett és a határozott letámadásaikkal többször is hibázásra késztették a svájci védelmet. A magyar válogatott védői nagyon labilis teljesítményt mutatnak, Szalai Attila, Lang, Fiola, Willi Orbán könnyen szerencsétlenkednek össze helyzeteket az ellenfélnek, ami jól jöhet a skót támadóknak. A támadóink és a középpályásaink formán kívül teljesítenek, nehezen tudnak helyzeteket kialakítani. Nem működik annyira jól a csapategység és nincs az a lelkesedés és küzdeni akarás, ami eddig Rossi irányítása alatt jellemezte a válogatottat. Az utóbbi 4 mérkőzéséből 3-at elvesztett eddig a magyar válogatott, amihez vélhetően jön még hozzá a skótok elleni is. Én úgy vettem észre az utóbbi időkben, mintha valami megtört volna a szövetségi kapitány és a játékosok között.
jún. 20. 08:56
 1/3 anonim ***** válasza:
61%
Én az EB előtt is írtam itt is, hogy a magyar válogatottra emelkedik az odds az EB meccseken, aminek különösebb oka nem volt, valamit tudtak a háttérben, láthatjuk a játékon is, hogy valami nincs rendben. Talán Rossi elvesztette az öltözőt, vagy előre bejelentette a távozását, ami megtörte a csapatot. Nálam akkor elvágta magát amikor hagyta hogy a média a kapuskérdésen kattogjon hetekig az EB előtt, aztán a padra ültette azt a kapust akinek óriási szerepe volt a kijutás kiharcolásában. Ezzel sztem szépen hazavágta a csapatot.
jún. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%
#Nehogy azt hidd hogy Rossinak akkora mozgástere van. Ki van adva föntről kiket kötelező játszatni. Ha nem így lenne, 5-6 embere minimum rég ki lenne hajítva a keretből, mert értékelhetetlen a játékuk évek óta.
jún. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem még az őszi NL meccseket vele játszuk majd le, de télen a VB selejtezők előtt, elmegy inkább valami arab csapat kispadjára pénzt keresni. Máshova úgy sem kellene…
jún. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!