Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit szóltok Grúzia csodálatos...

Mit szóltok Grúzia csodálatos győzelméhez és ezzel történelmi továbbjutásához? Ti is szurkoltatok nekik?

Figyelt kérdés

Elképesztő volt látni hogy milyen tűzzel hajt ez a kis csapat, és micsoda eredmény ez nekik! Hatalmasat küzdve csodálatos eredményt értek el!

És le a kalappal a portugálok előtt is akik nem hajtották szét magukat, hiszen már semmi nem múlott rajta, de óriási örömet szereztek egy kis országnak, aki első EB-jén 16 közé jutott! Bravó!

Mit szóltok ehhez a történelmi futballcsodához?



jún. 26. 23:16
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Megkönnyeztem, annyira megható volt!
jún. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Én szurkoltam mert kiváncsi voltam a magyarok reakciójára, rosszabb mint amire számítottam.
jún. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Sok értelme van, a nyolcaddöntőben ahol már igazi csapat jön szembe, nem ilyen holmi B kerettel, a spanyolok visszaküldik őket a Kaukázusba egy 4-essel.
jún. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Én már évek óta a spanyol válogatottnak szurkolok, más nemzet válogatottja hidegen hagy.
jún. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%

Le mutyizott meccs volt


A portugálok már továbbjutóként hagyták magukat


Az angol szlovén 0:0 is hasonló


Ez lett a vesztünk

jún. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem hagyták magukat, csak szimplán sz*rtak bele a meccsbe. A két dolog nem ugyanaz.
jún. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Igen kedves 5-ös, összefogtak a magyarok ellen!!! Megijesztette az összes csapatot az a nyögvenyelősen behúzott meccs Skócia ellen, végre az összes játékos nyugodtan feküdhet le aludni, hogy nem kell tartania a rettenthetetlen magyar csapattól.
jún. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Hellmano ***** válasza:
Egésznap ezt írtam itt az oldalon, hogy nyerni fognak és 11-es is lesz, aki figyelt jót huzhatott belőle pénzt. 7.75-ös odds volt. Azt is írtam, hogy ők fognak minket kigolyózni és így is lett , amire ugye senki nem számított.
tegnapelőtt 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

5#

Persze nyílván

Mindig van valami kifogás

A bíró,a pálya,túl korán játszottunk,túl későn,hangosak voltak a szurkolok,minden más ország válogatottja összefogott ellenünk,mindig van valami kifogás.


Véletlenül se az,hogy sz@rok voltunk

tegnapelőtt 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!