Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hát nem csodálatos, hogy...

Hát nem csodálatos, hogy visszatérhettek az ultrák a Fradi- stadionba?!

Figyelt kérdés

2017. nov. 6. 13:02
 1/5 anonim válasza:

Sok van mi csodálatos, de ennél nincs semmi csodálatosabb.


Viccet félretéve leszarom. Sosem érdekelt a magyar foci, és ezután sem fog, tőlem szétverhetik egymás fejét. :)

2017. nov. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pontosan ezt csinálták, amint visszatérhettek. Éppen ezért tettem fel a kérdést, csak sajna, nem tettem idézőjelbe a csodálatos jelzőt.
2017. nov. 6. 14:06
 3/5 anonim ***** válasza:

De az én is örülök neki.

Csak sajna rosszfelé buliznak...elkéne menni felcsutra megmutatni a pancso arénának milyen a magyar virtus.

2017. nov. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nagyon nem vagyok fradista, de az ultráknak a stadionban a helye. Az a baj, hogy ez a közeg már régen nem az, amelyhez az ember szívesen tartozik, nem egy barátom nem ment vissza velük, és ez már nem is a Fradiról szól, hanem a csoportok egymás közötti harcairól. Én egy másik klub ultracsoportjának vagyok az egyik tagja, nálunk is több csoport van, mégsem verekedünk, késelünk, hanem megosztjuk a szurkolást, együtt harolunk, mert a csoportunk fölé helyezzül a klubot.
2018. jan. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja de a zöldeknél sem az ultracsoportok közt volt a balhé, hanem egy áruló és az egyik csoport között. Más a kettő. Bár megértem, hogy nem ugyanaz az érzés, nekem is mondta egy haverom, hogy az a stadion, a környék minden annyira megváltozott, hogy őt sem érdekli már a dolog. Én sem vagyok fradista (sőt!) de azért azt tisztán kell látni, hogy a táborba bement egy provokátor, egy áruló aki pénzért eladta magát és ezt nem nézték jó szemmel. Más vérmérsékletűek az ultrák, máshogy kezelnek egy ilyen helyzetet mint azt várná egy "kívülálló". Ez egy ilyen közeg, ez van. Szerintem aki nem jár fradi meccsekre, annak teljesen mindegy, pl a kérdezőnek.
2018. jan. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!