Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi a véleményed a magyar...

Mi a véleményed a magyar labdarúgó válogatott EB szerepléséről?

Figyelt kérdés

jún. 24. 16:20
A kérdező szavazást indított:
Szép volt fiúk !
Többet vártam.
Más.
14 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Többet vártam, de azért a papírformát azt hoztuk szóval nem múltuk alul magunkat. Úgyhogy szép volt fiúk! Amit tudtak hoztak. Ha lesz nyolcaddöntő akkor fociznak egyet élvezetből még, ha meg nem akkor sem lehet senki szomorú.
jún. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
1, és nem zavar, hogy ennyit tudnak?
jún. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Jobb lett volna Németországgal játszani a nyitómeccset, aztán Svájccal egy későbbi fordulóban találkozni, mert az látható volt hogy ők az első meccsre készültek rá nagyon, a másik két meccsen beérték a döntetlennel is. Én előzetesen 4 vagy 5 pontot és stabil továbbjutást vártam a csapattól, ahhoz képest ez a nagy nehezen megszerzett 3 pont elég sovány, de betudom annak hogy az első meccsre nem készültek fel megfelelően, illetve Rossi is eltaktikázta magát. Kár hogy a harmadik meccsre állt össze a megfelelő kezdő és a stabil védekezés, ez a felkészülés hiányosságait tükrözi. Ennek ellenére szégyent nem vallottak.
jún. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
#2 Nem. Miért zavarna? Ezelőtt sokáig ennyit sem tudtak.
jún. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hozták az elvárható eredményt, a csoportbeli 3. helyet. Innentől valószínűleg nem lesz sok esélyünk, de ha mégis, az csak kellemes meglepetés. És jól mondta az előttem szóló, az utóbbi évtizedben nagyon sokat fejlődött a válogatott ahhoz a kutyaütő szinthez képest, ami azelőtt volt.
jún. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt lehetett várni, reálisan 3. hely, jól szerepelnek! :D Én nem ültem fel a média hype vonatjára, hogy csoport 1. vagy 2. hely, meg EB elődöntőig mennek stb..
jún. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!