Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ki hogyan értékeli Rossi...

Ki hogyan értékeli Rossi értékelését? Elmondta, hogy Szoboszlai sérült, de nélküle nincs válogatott...

Figyelt kérdés
Szerintem ez egy olyan nyilatkozat, amibe mindenki azt lát bele, amit akar. Én pl azt, hogy annyira nincs normális ember, hogy sérülten is játszani kell. Hogy nem bízott a továbbjutásban, ezért simán benthagyta a sérültet, mert nem számít, hogy milyen állapotban lesz jövő héten, úgyis otthon pihen már. Milyen válogatott az, ami egy ember átmeneti hiányától padlóra rogyna? Annyira jó lenne egy olyan csapat, amit tiszteltni lehet még egy vereség esetén is, de ezeket most győzelemnél se nagyon lehet...
jún. 24. 07:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Milyen válogatott az, ami egy ember átmeneti hiányától padlóra rogyna?"


Hogyhogy milyen? Sebezhető, de mi ebben akkora nagy megdöbbenés? Ha egy csapat vezére és toronymagasann legjobbja kiesik a képből, akkor minden csapat megzuhan, mi ebben a nagy felháborodás?


A franciák Mbappé nélkül olyan szürkék lettek, hogy borzalom, pedig az ő keretük olyan, hogy a kispadról erősebb csapatot lehetne kiállítani, mint az EB-résztvevők kétharmadának. A magyar csapatban van 1db topjátékos, a franciában meg úgy 20, mégis megérződik a sztár hiánya.


De pl a nagy futballnemzet Portugália még mindig Ronaldora épít, pedig lassan 40 éves. Milyenek a lengyelek Lewandowski nélkül, a horvátok Modric nélkül? Pedig nekik is több topligás játékosuk van, mint nekünk.

jún. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
39%
Az előző EB-n se játszott Szoboszlai és mégis volt nélküle válogatott, egy fecske nem csinál nyarat, ez csapatsport. Amúgy emberhátrány a csávó, ha még sérült is értelmetlen játszatni, cselei nem jönnek be, kapu előtt lassú, rossz döntéseket hoz, ezt bárki más tudná hozni akit beraknak helyette. Sallai simán bepasszolta középre a jobb helyzetben lévő csapattársnak és gól is lett belőle, Szoboszlai hasonló helyzetben nem adta be középre, neki nem esett le mi lenne a jó döntés. Ebben a csapatban messze Sallai a legjobb játékos, neki több esze is van hozzá, őt nehezebb lenne pótolni. Szoboszlai nélkül szerintem előrébb lennénk.
jún. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"Milyenek a lengyelek Lewandowski nélkül, a horvátok Modric nélkül"


Mert velük milyenek? Lewandowski már régóta árnyéka önmagának, súlytalan, Modric se 90 perces játékos már, eddig a két csapat 1 pontot hozott össze annyira jók...

jún. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Mert velük milyenek? Lewandowski már régóta árnyéka önmagának, súlytalan, Modric se 90 perces játékos már, eddig a két csapat 1 pontot hozott össze annyira jók..."


Pont így értettem: mióta Lewandowski és Modric kiöregedtek, egy kupac szar lett mindkét csapat. Mondjuk a lengyel amúgy is szürke volt, de ennél azért tudott többet.


"Szoboszlai nélkül szerintem előrébb lennénk."


Hát ezzel nagyon nem értek egyet. Mármint szerintem sem zuhan nélküle össze a válogatott, de abszolút extrát hoz. Tegnap is jól játszott.

jún. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Lewandowski soha nem volt extra a válogatottban fénykorában sem, Modric mellett meg voltak mások is, ő nem egyedül volt. De a norvégok se sokra mennek Haalanddal, Szoboszlai meg nem ilyen top kategóriás játékos mint Modricék, szerintem nem túl sokat ad hozzá a csapathoz, megse látszódna ha nem játszana. Szabadrúgásokat bárki be tudja ívelni a kapu elé, én nem láttam tőle semmit a három meccsen amitől ő kihagyhatatlan lenne. Minden magyar meccsen Sallai a legjobb, tegnap is ő lett a meccs embere, németek ellen is az első percben majdnem gólt lőtt és a fejes is az ő egyéni akciójából született, Szoboszlai semmit nem csinált a németek ellen se azon kívül hogy egy pontrúgást a kapura küldött de mezőnyben semmit nem ad hozzá, csomó labdát el is ad.
jún. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!